۱۳۹۶ پنج شنبه ۳ فروردين ساعت 9:45 AM

عکس روز

22 بهمن در شهرهای کردستان ایران

نظرسنجی

آخرین اخبار
سیاست دیوار نویسی گروهکهای تروریست کردی!
احداث زندان مخفی توسط تروریستهای حزب منحله آزادی کردستان در منطقه سبیران جهت انجام ضد بشری
اظهارات کادر ارشد گروهک کومله درخصوص انفجار اخیر در مقر دمکرات
اعتراف عضو گروهک کمونیست کارگری درخصوص همکاری دولت عربستان و حزب منحله دمکرات
پایین کشیدن مجسمه شاه و پدرش در سنندج
جوابیه"سایت خبری تحلیلی آکام نیوز"به درج مطلبی سراسر کذب و عوام فریبی از سوی بهرام رحمانی تحت عنوان؛معرفی شبکه خبری وزارت اطلاعات و امنیت حکومت جهل و جنایت و ترور اسلامی!
مستند ترور هاشم زینالی بزودی از پرس تی وی
بی خیالی مصطفی هجری نسبت به کشته شدن اعضای حزب دمکرات
محمد صدیق کبودوند آزاد شد
زلزله سیاسی در بریتانیا و چشم‌های نگران اپوزیسیون+بوومه‌له‌رزه ی سیاسی له به ریتانیا و چاوه نیگه رانه کانی ئوپوزسیون
شکست 23سال تجربه حاکمیت در اقلیم کردستان+شکه ستی 23 سال ئه زموونی حکومه ت له هه ریمی کوردستان
چمن گُلی و کوتوله های قومیت گرا+چه مه ن گولی و کورتیله کانی تائیفه گه ری
فوری/پ.ک.ک تهدید کرد به کمپ های حزب دمکرات حمله نظامی می کند+به په له/پ.ک.ک هه ره شه ی ئه وه ی کرد که هیرشی چه کداری بو سه ر که مپه کانی حیزبی دیموکرا ده کات
انتشار فیلم دوربین های مدار بسته هتل تارای مهاباد و اثبات بی گناهی مسئول هتل+بلاوکردنه وه ی گرته ی کامیراکانی هوتیل تارای مه هاباد و سه لماندنی بی تاوانی خاوه ن هوتیل
مهاباد در سوگ فریناز خسروی و لاشخوران به فکر کاسبی خود به هر قیمتی+مه هاباد له ماته مینی فه ریناز خوسره وانی و لاشخۆره کانیش له بیری که سابه ت و بازاری خویان به هه ر نرخی؛
ُکرد ایرانی؛ شهروند درجه 2 در کردستان عراق+کورده کانی ئیران،وه کوو شارومه ندانی پله دوو له کوردستانی عیراق مامه له یان له گه ل ده کری
کرمانج ‌های خراسان هدف جدید گروهک تجزیه طلب پژاک+کورده کرمانجه کانی خوراسان ئامانجی نوی تاقمی تیروریست و جیایی خوازی پژاک
احزاب تجزیه طلب دمکرات،اتحاد پیشکش؛لطفا همدیگر را قتل و عام نکنید!!!+لایه نه جیایی خواز و ئاژاوه گیره کانی دیموکرات،یه کگرتنه وه پیشکه شتان بی زه حمه ت یه کتری قه‌راچۆ و له ناو مه به ن !!!
بازخوانی بمب‌گذاری سلطنت طلبان در شیراز
اختلاف‌افکنی بین کشورهای مسلمان به سبک BBC+ناکۆکی و ئاژاوه نانه وه له نیوان ولاته موسلمانه کان به شیوازی BBC

فیلم

آرشیو خبر آمار بازدید: 2033 کد مطلب: 3195  
دروغ بزرگ حسین یزدان پناه مبنی بر قصد وزارت اطلاعات برای ترور نامبرده؛

"افشای سناریوسازی گروهک تروریستی حزب آزادی کردستان در قتل عام 3 پیشمرگ ایلامی!"

آکام نیوز
آکام نیوز- اختصاصی:در مورخه 1394/07/01 سه تن از پیشمرگان ایلامی گروهک تروریستی موسوم به حزب آزادی کردستان در یک سناریوی خونین،به دستور مستقیم حسین یزدان پناه در شمال عراق،کشته شدند.
۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۶ خرداد ساعت 19:54

آکام نیوز- اختصاصی:در مورخه 1394/07/01 سه تن از پیشمرگان ایلامی گروهک تروریستی موسوم به حزب آزادی کردستان در یک سناریوی خونین،به دستور مستقیم حسین یزدان پناه در شمال عراق،کشته شدند.

این 3 تن که از منطقه ملک شاهی ایلام بودند به نامهای؛

بهمن یارمحمدی،از طایفه حسین بگی،با اسم مستعار بدره و مهدی یارمحمدی از طایفه قیطول اهل ارکو از توابع شهرستان ملک شاهی و الله نور اندوز،از طایفه کلگه با نام مستعار ارکان،اهل شهرک اسلامیه از توابع شهرستان مهران،از اعضای گروهک تروریستی حزب آزادی کردستان بودند که به دلیل بروز پاره ای اختلافات درون گروهی و در جریان یک نزاع خونین ساختگی در منطقه ای از شمال عراق و در (اربیل )، به ضرب گلوله رحیم مصطفایی،با نام مستعار سیروان اهل اسلام آباد از توابع استان کرمانشاه به هلاکت رسیدند.

به گزارش منابع موثق خبری آکام نیوز در این گروهک؛

واقعیات درون گروهی حاکی از آن است که این اقدام با دستور مستقیم حسین یزدان پناه و به دلیل عدم تمکین کشته شدگان از فرامین وی که قصد خروج از گروهک و عضویت در پژاک را داشته اند،صورت گرفته است.

گفته می شود حسین یزدان پناه که موفق به منصرف کردن این 3 پیشمرگ خود نمی شود،تصمیم می گیرد چنین طرحی را برنامه ریزی کند تا از طرفی مانع پیوستن این 3 تن به پ.ک.ک و پژاک شود و از طرفی نیز با نسبت دادن این اتفاق به اطلاعات ایران،خود را نیز مطرح کرده و نامش را بر سر زبان ها بیاندازد.

موضوعی که از دید تلویزیون نوروز پژاک نیز مخفی نماند و در بخش اخبار شبانگاهی این نلویزیون،ابعاد مختلفی از این حادثه تکاندهنده فاش شد.

برخی شنیده ها نیز حاکی از آن است که حسین یزدان پناه با تطمیع رحیم مصطفایی(فرد مورد اعتماد او) و وعده پرداخت پاداش چشمگیر و اعزام به اروپا،وی را متقاعد به انجام این کار نموده است.

اما غافل از اینکه در پشت پرده،حسین یزدان پناه،برای از بین بردن مدرک و شاهد زنده این سناریوی خونین،افرادی را نیز مامور حذف رحیم می کند.!

و بلافاصله هم و پس از این اقدام،بر اساس برنامه ای از پیش تعیین شده از سوی حسین یزدان پناه،افرادی با تعقیب و شلیک به سوی رحیم مصطفایی،قصد از بین بردن او را داشته اند که با آگاهی و اطلاع مصطفایی و فرار وی از محل مورد نظر،نقشه حسین  یزدان پناه ناتمام می ماند و نامبرده خود را تسلیم نیروهای پارتی می کند تا کشته نشود!

اما در پی کشته شدن 3 عنصر گروهک حزب آزادی کردستان"پاک"،برخی سایتها و پایگاههای خبری گروهکهای معاند کردی،به  ویژه سایت رسمی خود این گروهک،عامل اصلی حادثه  را دستگاههای امنیتی جمهوری اسلامی ایران (وزارت اطلاعات) معرفی کردند.!

ادعایی مضحک،که حتی موحب تمسخر دیگر گروهکهای کردی شد و به حدی رسانه های گروهکهای کردی،به دروغ بودن این ادعا واقف بودند که حتی حاضر به انتشار یک سطر از خبر ترور نافرجام حسین یزدان پناه توسط وزارت اطلاعات نشدند!

سران گروهک تروریستی حزب آزادی کردستان(پاک) که با برنامه ریزی در تلاش بودند این اقدام را به جمهوری اسلامی ایران منتسب کرده و ضارب را نیز از عوامل دستگاه اطلاعاتی ایران معرفی کنند و از این  طریق احساسات قومی،قبیله ای و طایفه ای مردم منطقه ملک شاهی را نیز برای انتقام گیری از نظام جریحه دار کنند،در همین راستا پایگاه رسمی این گروهک،با ادبیاتی تهدید آمیز،عنوان داشت که این گروهک،به دنبال انتقام گیری است و پیشمرگان ایلامی عناصر حزب ازادی کردستان،این کار جمهوری اسلامی ایران را بی جواب نخواهند گذاشت.!!

همچنین بدنبال هلاکت معدومین،سرکردگان گروهک تروریستی موسوم به حزب آزادی کردستان(پاک)به ویژه شمال پیران،از اعضای کمیته مرکزی،در تماس با اعضای خانواده افراد کشته شده در داخل کشور،ضمن به اصطلاح اظهار همدردی با خانواده هایشان،موضوع را به اطلاع آنها رسانده و از آنها برای حضور در کردستان عراف(اربیل) دعوت کردند.

که خواهر مهدی یارمحمدی یکی از کشته شدگان که به اربیل رفته بود،در مصاحبه اختصاصی با آکام نیوز،در همان زمان،به صراحت به مشکوک بودن حادثه اذعان کرد و به خبرنگار ما در اربیل عراق،گفت؛

من جنازه را دیدم اما گلوله ها آنطور که آنها می گفتند،باید از روبرو به برادرم شلیک شده باشد،اما من از پشت سر جای گلوله ها را دیدم،یعنی برادرم از پشت مورد اصابت گلوله قرار گرفته است!(لینک مصاحبه):  http://www.akamnews.com/Pages/News-2915.aspx 

telegram.me/akamnews    آکام نیوز را در کانال خبری تلگرام نیز دنبال کنیدhavar : خبر جالبی بود دست مریزاد دستتون درد نکنه آکام نیوز چهره واقعی این افراد رو نشون میدید حسین یزدان پناه شخصیتی متزلزل و منفور هستش خیلی از ما پیشمه رگه کان پاک میخواییم فرار کنیم اما نمیزارن اگر بفهمن ما رو میکشن کمکمون کنید راهش چیه خواهش میکنیم به دادمون برسید یا بگید چطوری باهاتون تماس بگیریم خیلی نگران هستیم ما را به کشتن میده
nashnas : از بچه های اطلاعاتی برای این روشنگری ها سپاسگذارم امیدوارم اجرتون نزد خداوند بزرگ و امام زمان(عج)محفوظ باشه کاش میشد حشد شعبی این گروهک رو منحل و از بین میبرد و مردم کردستان عراق و ایران رو از دستشون نجات میداد
سعید : Hassan Maarefipour 19 hrs · چند نکته در مورد "هفته ی منصور حکمت" به نظر من هر کس ازاد است هر مقدساتی را برای خودش انتخاب کند و بپرستد، ولی هیچ کس ازاد نیست که مقدسات خود را به دیگران تحمیل کند و اعلام کند که رهبر قدیس من بهترین است. منصور حکمت بی شک در بین چپ فئودالی و دهقانی ایران که مسواک اشتراکی و کاندوم دست دوم را سمبل سوسیالیسم می دانست، شخصیتی تاثیر گذار بود و هست، اما در بعد جهانی منصور حکمت شخصیتی تاثیر گذار نیست. مهمترین تئوریسین های مارکسیست معاصر اسم منصور حکمت را هرگز نشنیده اند. چگونه احزاب کمونیست کارگری به خودشان اجازه می دهند، منصور حکمت را به عنوان "بزرگترین متفکر مارکسیست معاصر" معرفی کنند. این بیماری شخصیت پرستی و تقدیس ادم های عادی کی به پایان می رسد؟! این مرض و بیماری مختص کشورهای پیرامونی و موسوم به پریفری است. منصور حکمت در بسیاری از کتاب های ها و سخنرانی هایش عین جملات مارکس را با فرمول بندی دیگر نوشته است بدون اینکه حتی اسم مارکس را بیاورد. این از نقطه نظر علمی عملی شایسته نیست. منصور حکمت کتاب نقش شخصیت در تاریخ پلخانف را بازنویسی کرده و اسم ان را حزب و شخصیت ها گذاشته است، بدون اینکه اسم پلخانف را بیاورد. منصور حکمت در کنار دیوید هاروی، ولگانگ فریتزهاوگ، هارل دریپر، ولفگانگ کوتر، فریگا هاوگ، اولا برنر، مزاروش و دهها و صدها متفکر برجسته ی مارکسیست معاصر شاگرد هم نیست. شک ندارم که اسم بسیاری از این متفکران را اعضای احزاب مختلف کمونیسم کارگری هیچگاه نشنیده اند چه برسد به اینکه کتاب هایشان را خوانده باشند. منصور حکمت بله کتاب خوان بود، سخنران خوبی بود، سیاسی بود، در اوایل متقد رادیکال چپ سنتی بود ولی در اخر عمر شدیدا به پست مدرنیسم و خوانش هابرماسی از جامعه سمپات داشت. منصور حکمت در تلاش بود، با ادغام پست مدرنیسم و مارکسیسم و اشکالی از انارشیسم و پوپولیسم و تئوری های بورژوایی هابرماس، به یک متفکر تبدیل شود که تئوری مارکسیسم را توسعه داده است، اما نه تنها این کار را نکرد، بلکه شدیدا به راست چرخید و به دامان پوپولیسم عریان سرنگونی طلب افتاد. من برخی از اثار اولیه حکمت را کمونیستی و رادیکال می دانم، اما اگر بخواهم بقیه ی اثارش را نقد کنم بی شک می توانم ده ها کتاب در مورد لغزش های تئوریکش منتشر کنم. برای من مسائل مهتری از محافل و فرقه های کمونیسم کارگری که نمی توانند چهار نفر را به خط کنند وجو
خدمتگزار راستین : مدتی چند ماه است شایعه فرار طه جدکاره یا شمال پیران به گوش می رسد که با چند هزار دولار با خانواده همسرش لیلا و دختر محمد خیاط به آلمان فرار کرده اند. اما اینک شمال پیران دد آلمان است و خیلی ها بر این باورند که این ترفند حسین شیطان پناه است که حزب دمکرات و سایر احزاب را بفریبد. شایان ذکر است حسین یزدانپناه در آلمان صاحب یک رستورانت هم می باشد!!
کاوه ازبوکان : قطار رسوایی های حسین یزدانپناه. روحیه جنایتکارانه وقساوت قلب یزدانپناه برکسی پوشیده نیست.دامنه این وحشیگری وبی بندوباری خانواده اش راهم دربرگرفته است.درسال 70سعیدبرادرش دریک ترورمشکوک کشته شدوقاتل برادرش راچندسالی زندانی کردونکته قابل تامل این است که این قاتل بالفطره اورانکشت وقاتل رادرعوض باج گرفتن خواهرش معاوضه کردو قاتل را ازادکردوخواهرقاتل(هامنونقشبندی)راجانشین خودکرد.یزدانپناه قسی القلب حتی به پدرومادربیچارشم رحم نکردوانان راماتم زده ومبهوت درچندوچون قتل مشکوک پسرشان و این معاوضه معنی دارقرارداد.بایستی دراینده منتظربودیزدانپناهی که به پدرومادروبرادرخودرحم نمیکند برسرچه خیالات دیگری همسر کنونی وپیشمرگانش راقربانی میکند.اوقماربازی ماجراجوست وچنان تشنه قمارکه برسرهمه چیزوهمه کسش حاضربه معاملست.
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :  

برگزیده ها

سیاست دیوار نویسی گروهکهای تروریست کردی! سیاست دیوار نویسی گروهکهای تروریست کردی!

آکام نیوز:{نامه رسیده توسط یکی از شهروندان کرد ایرانی}:یکی ا...
احداث زندان مخفی توسط تروریستهای حزب منحله آزادی کردستان در منطقه سبیران جهت انجام ضد بشری احداث زندان مخفی توسط تروریستهای حزب منحله آزادی کردستان در منطقه سبیران جهت انجام ضد بشری

آکام نیوز:بنابه اخبار رسیده از گروهک تروریستی موسوم به حزب آ...
اظهارات کادر ارشد گروهک کومله درخصوص انفجار اخیر در مقر دمکرات اظهارات کادر ارشد گروهک کومله درخصوص انفجار اخیر در مقر دمکرات

آکام نیوز:بیژن قبادی (کادر ارشد کومله- جناح عبدالله مهتدی) د...
اعتراف عضو گروهک کمونیست کارگری درخصوص همکاری دولت عربستان و حزب منحله دمکرات اعتراف عضو گروهک کمونیست کارگری درخصوص همکاری دولت عربستان و حزب منحله دمکرات

آکام نیوز:آذر مدرسی (عضو کمیته مرکزی حزب کمونیست کارگری ایرا...

کاریکاتور

یادداشت

حمله ارتش سایبری ایران به سایت ایران گلوبال ضد انقلاب حمله ارتش سایبری ایران به سایت ایران گلوبال ضد انقلاب

آکام نیوز-اختصاصی:مطلع شدیم ارتش سایبری جمهوری اسلامی ایران ...
کومله چیست؛دمکرات کیست؟؟!! کومله چیست؛دمکرات کیست؟؟!!

آکام نیوز:به نقل از سایت خبری هاوری کوردستان:تفسیری کوتاه در...
برخورد بسیار سختی از سوی جمهوری اسلامی ایران با گروهکهای ضد انقلاب انجام می شود برخورد بسیار سختی از سوی جمهوری اسلامی ایران با گروهکهای ضد انقلاب انجام می شود

آکام نیوز:فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گف...
ملابختیار:هیچ‌یک از کشورها منافع خود را قربانی دوستی با مللی چون کُردها نمی‌کنند ملابختیار:هیچ‌یک از کشورها منافع خود را قربانی دوستی با مللی چون کُردها نمی‌کنند

آکام نیوز:ملابختیار مسئول امور اجرایی دفتر سیاسی اتحادیه‌ می...
جنگ روانی ضدانقلاب خللی در اراده پولادین رزمندگان سپاه اسلام وارد نمی کند جنگ روانی ضدانقلاب خللی در اراده پولادین رزمندگان سپاه اسلام وارد نمی کند

آکام نیوز:برف سنگینی روی زمین بود و سوز سرما تا مغز اسخوان آ...
باور و اعتقاد و حرکتی که قربانی پراگماتیسم گروهی شد باور و اعتقاد و حرکتی که قربانی پراگماتیسم گروهی شد

آکام نیوز:چند روز پیش خبری کوتاه به سرعت در شبکه های اجتماعی...
خبرفوری/بحران جدی در اردوگاه گروهک تروریستی دمکرات بر سر انتخاب مصطفی مولودی خبرفوری/بحران جدی در اردوگاه گروهک تروریستی دمکرات بر سر انتخاب مصطفی مولودی

آکام نیوز-اختصاصی:برابر اخبار و گزارشات دریافتی از شمال عراق...

عضویت در خبرنامه

نام :  
ایمیل :  
 

پیوندها