۱۳۹۶ پنج شنبه ۷ ارديبهشت ساعت 5:00 AM

عکس روز

22 بهمن در شهرهای کردستان ایران

نظرسنجی

آخرین اخبار
اختلافات رهبری برای جانشین مصطفی هجری
اعتراض مردم منطقه سیدکان به حضور حزب منحله دمکرات
تعیین جایزه برای ضربه به سعدی محمدی
پ ک ک :رفراندوم در اقلیم کردستان عراق تاکتیک مسعود بارزانی برای فرار از مشکلات تلقی می شود
شعارهای ترامپ و رویا پردازی اپوزیسیون
پایین کشیدن مجسمه شاه و پدرش در سنندج
مستند ترور هاشم زینالی بزودی از پرس تی وی
بی خیالی مصطفی هجری نسبت به کشته شدن اعضای حزب دمکرات
محمد صدیق کبودوند آزاد شد
زلزله سیاسی در بریتانیا و چشم‌های نگران اپوزیسیون+بوومه‌له‌رزه ی سیاسی له به ریتانیا و چاوه نیگه رانه کانی ئوپوزسیون
شکست 23سال تجربه حاکمیت در اقلیم کردستان+شکه ستی 23 سال ئه زموونی حکومه ت له هه ریمی کوردستان
چمن گُلی و کوتوله های قومیت گرا+چه مه ن گولی و کورتیله کانی تائیفه گه ری
فوری/پ.ک.ک تهدید کرد به کمپ های حزب دمکرات حمله نظامی می کند+به په له/پ.ک.ک هه ره شه ی ئه وه ی کرد که هیرشی چه کداری بو سه ر که مپه کانی حیزبی دیموکرا ده کات
انتشار فیلم دوربین های مدار بسته هتل تارای مهاباد و اثبات بی گناهی مسئول هتل+بلاوکردنه وه ی گرته ی کامیراکانی هوتیل تارای مه هاباد و سه لماندنی بی تاوانی خاوه ن هوتیل
مهاباد در سوگ فریناز خسروی و لاشخوران به فکر کاسبی خود به هر قیمتی+مه هاباد له ماته مینی فه ریناز خوسره وانی و لاشخۆره کانیش له بیری که سابه ت و بازاری خویان به هه ر نرخی؛
ُکرد ایرانی؛ شهروند درجه 2 در کردستان عراق+کورده کانی ئیران،وه کوو شارومه ندانی پله دوو له کوردستانی عیراق مامه له یان له گه ل ده کری
کرمانج ‌های خراسان هدف جدید گروهک تجزیه طلب پژاک+کورده کرمانجه کانی خوراسان ئامانجی نوی تاقمی تیروریست و جیایی خوازی پژاک
احزاب تجزیه طلب دمکرات،اتحاد پیشکش؛لطفا همدیگر را قتل و عام نکنید!!!+لایه نه جیایی خواز و ئاژاوه گیره کانی دیموکرات،یه کگرتنه وه پیشکه شتان بی زه حمه ت یه کتری قه‌راچۆ و له ناو مه به ن !!!
بازخوانی بمب‌گذاری سلطنت طلبان در شیراز
اختلاف‌افکنی بین کشورهای مسلمان به سبک BBC+ناکۆکی و ئاژاوه نانه وه له نیوان ولاته موسلمانه کان به شیوازی BBC

فیلم

آرشیو خبر آمار بازدید: 40596 کد مطلب: 633  
آکام نیوز فاش می کند؛

ورود زنان و نقش وقیحانه آنان در گروهک تروریستی منافقین+عکس

آکام نیوز
آکام نیوز:این دخترها گذشته از تن دادن به وضعیت فساد آلود خانه های تیمی، در بیرون نیز برای این که شناسایی نشوند، با ظاهری زننده رفت و آمد می‌کردند.
۱۳۹۱ يکشنبه ۸ مرداد ساعت 06:14

آکام نیوز:این دخترها گذشته از تن دادن به وضعیت فساد آلود خانه های تیمی، در بیرون نیز برای این که شناسایی نشوند، با ظاهری زننده رفت و آمد می‌کردند .

در خانه های تیمی گروهک تروریستی منافقین چه می‌گذشت و اعضاء این گروهک تروریستی با چه هدفی خانه‌های تیمی را به راه انداختند؟

وجود تفکرات التقاطی در گروهک تروریستی منافقین خط مشی بسیاری از اقدامات این گروهک تروریستی بود .

گروهک تروریستی منافقین در سال ۱۳۴۵ توسط ۶ تن از اعضای پیشین نهضت آزادی به نام‌های محمد حنیف نژاد، سعید محسن، علی اصغر بدیع زادگان، احمد رضایی، محمود عسگری زاده و رسول مشکین فام تشکیل شد .

*ورود زنان و نقش وقیحانه آنان در گروهک تروریستی منافقین

تا سال ۱۳۴۸، هیچ زنی به عضویت گروهک تروریستی منافقین پذیرفته نشده بود تا اینکه حنیف نژاد، یکی از سرکردگان گروهک تروریستی منافقین که با ازدواج مخالف و آن را موجب وابستگی و سد راه مبارزه می‌دانست، اهمیت حضور زنان و استفاده پوششی از آنان برای هم پاله های خود را به طور رسمی اعلام کرد .این عنصر گروهک تروریستی منافقین که به مثابه منبع تغذیه فکری در این گروهک تروریستی فعالیت می‌کرد با بیان اینکه حضور زنان در بدنه اصلی گروهک تروریستی منافقین برای پیشبرد اهداف تشکیلاتی ضروری است راه هر گونه ارتباطی میان زنان و مردان را در خانه های تیمی آزاد گذاشت و سرکردگان این گروهک تروریستی حضور زنان و استفاده ابزاری از آنها در کنار فساد اخلاقی را عاملی برای فعالیت‌های تروریستی و جذب اعضا جدید می‌دانستند .

ابتدا پوران بازرگان، خواهر منصور بازرگان که در مدرسه دخترانه رفاه کار می‌کرد، وارد این گروهک تروریستی شد .

به قول بهمن بازرگان، عضو مرکزیت گروهک تروریستی منافقین، «هر کس خواهری داشت که به درد این کار می‌خورد، می آورد». این زنان، طبق دستور این گروهک تروریستی، با اعضای مرد گروهک تروریستی منافقین «ازدواج تشکیلاتی» می‌کردند .

پوران بازرگان نیز به همسری تشکیلاتی محمد حنیف نژاد درآمد، لیلا زمردیان و فاطمه امینی و گروه دیگری از زنان و دختران نیز بعدها به همین شکل در گروهک تروریستی منافقین عضویت یافتند .

بسیاری از این زنان و دختران، بعدها با انواع ترفندهای تشکیلاتی مورد انواع سو استفاده ها قرار گرفتند و در نتیجه همین روند انحراف آمیز و غیر اخلاقی خانواده‌های زیادی از هم پاشید .

سرنوشت لیلا زمردیان، فاطمه فرتوک زاده، منیژه اشرف زاده، سیمین صالحی ، طاهره میرزا جعفر علاف و بسیاری دیگر، که کارشان یا به خودکشی و یا تصفیه درونی یا به بی انگیزگی و افسردگی و همکاری با ساواک کشید، از تبعات همین دیدگاه « استفاده ابزاری از زن » بود .آنچه که در این بین قابل توجه بوده این است که زنان و دخترانی که از این طریق جذب گروهک تروریستی منافقین می‌شدند، پایبندی به خانواده و تمامی ارزشهایشان را از دست می‌دادند .

علاوه بر آنچه که گفته شد، مردانی که خواهر، مادر و همسر خود را به این گروهک تروریستی معرفی می‌کردند کاملا بر شرایط موجود و فساد اخلاقی در راستای ازدواج‌های تشکیلاتی واقف بوده بنابراین با وقاحت تمام نوامیس خود را به سرکردگان گروهک تروریستی منافقین تقدیم می‌کردند .

در هر کدام از این خانه ها، به طور معمول دو یا سه نفر مرد همراه یک دختر زندگی می‌کردند .

این دخترها گذشته از تن دادن به وضعیت فساد آلود خانه های تیمی، در بیرون نیز برای این که شناسایی نشوند، با ظاهری زننده رفت و آمد می‌کردند .

بر اساس این گزارش؛ در داخل خانه‌های تیمی هم بر طبق اعترافات خود اعضا گروهک تروریستی منافقین، روابط نامشروع و غیر اخلاقی با سایر اعضای تیم وجود داشت .

*ازدواج های تشکیلاتی در گروهک تروریستی منافقین

برای اولین بار در اسفند ۱۳۶۳ بود که گروهک تروریستی منافقین به طور علنی از طلاق و جدایی مریم قجر عضدانلو و مهدی ابریشمچی و سپس ازدواج فوری مریم عضدانلو با مسعود رجوی تحت عنوان به اصلاح انقلاب ایدئولوژیک یاد کرد .

البته پروسه شکل گیری آن چند ماه قبل از این تاریخ با انتصاب مریم عضدانلو به عنوان هم ردیف سر کرده اول گروهک تروریستی منافقین از سوی مسعود رجوی آغاز شد .

دفتر سیاسی گروهک تروریستی منافقین در توجیه این بهانه و ضرورت طلاق مریم عضدانلو از مهدی ابریشچمی و ازدواج وی با سرکرده گروهک تروریستی منافقین در اطلاعیه ۱۹ اسفند ۱۳۶۳ آورده است:” ما در راس رهبری (سرکردگی) خود و صرفا در همین نقطه خواستار یگانگی هر چه بیشتر و نامشروط بودن طرفین و منجمله یگانگی خانواده آنها بودیم و به هیچ وجه نمی‌توانستیم و نمی باید کمترین دو گانگی یا مشروط بودن این رهبری (سرکردگی) را به غیر آن (یعنی مشروط بودن مریم عضدانلو به مهدی ابریشمچی ) پذیرا شویم

در پروسه ازدواج تشکیلاتی افراد در صورت متاهل بودن بنابر دستورات سرکرده گروهک تروریستی منافقین از همسر خود جدا می‌شدند و در راستای اهداف مضحک این گروهک تروریستی با فرد دیگری ازدواج می‌کردند که مریم رجوی آغاز گر این روند بود .

درباره موقعیت خانه‌های تیمی باید گفت که گروهک تروریستی منافقین این خانه‌ها را معمولا در نقاط شمالی و دیگر نقاط شهر تهران با قیمت‌های گزافی اجاره می‌کردند و در اختیار اعضا قرار می‌دادند .

هر چند گاهی با عناوینی مانند ازدواج تاکتیکی این مفاسد را توجیه کرده و بر آن سرپوش می‌گذاشتند و علاوه بر این اعضای گروهک تروریستی منافقین به صیغه عقد محرمیت و مانند آن ملتزم و پایبند نبودند .

این روابط برای اعضای گروهک تروریستی منافقین امری عادی تلقی می‌شد و در جواب این سوال که چرا این وضعیت را پذیرفته بودند و اجازه می‌دادند که مورد سو استفاده قرار بگیرند، به راحتی و با صراحت جواب می‌دادند که چون ما شرایط گروهک را قبول کرده بودیم، این نوع زندگی و روابط نیز به صورت تاکتیک های مبارزاتی خود جزو شرایط به شمار می‌آمد و اصولا آنچه برای ما مهم بود، رسیدن به هدف و آرمان هایمان بود که هر وسیله ای را تجویز و توجیه می کرد .

از سوی دیگر ارتباط این افراد به اقتضای زندگی مخفی در خانه تیمی با خانواده و بستگان شان قطع شده بود ولی گاهی که دخترها به صورت تلفنی یا از طریق دیگر با خانواده هایشان تماس می‌گرفتند، ارتباط غیر اخلاقی و نامشروعشان را توجیه می‌کردند و به دروغ می گفتند که ما ازدواج کرده ایم .

آنچه که گفته شد نشانگر این است که در خانه‌های تیمی منافقین علاوه بر طراحی نقشه برای جنایت و کشتار انسان‌های بی‌گناه ، فساد اخلاقی که نتیجه ایدئولوژی مضحک این گروهک تروریستی بوده و در حال حاضر سرکردگان گروهک تروریستی منافقین سعی دارند بر فساد موجود در تشکیلات جنایتکارانه شان سرپوش بگذارند و تمامی این موارد لکه ننگی بر پیشانی گروهک تروریستی منافقین است .حسینی : اف برمنافقین به سرکردگی مسعودرجوی آدم کش کثیف که پس ازاین همهکشتاروحشیانه درایران وعراق نام ننگین خود را مبارزه برای خلق گذاشته اند نابود باد پیوند ننگین منافقین ضد خلق با استکبار جهانی بویژه صهیونیستهای کثیفتر از منافیق
فاطمه : کاملا شبیه جهاد نکاه وهابیاست
محسن : قران کریم وسیره ی معصومین معیار تشخیص درست از غلط است
تاال : برای سگ های کثیف نظردادن نمی خوادکه منافقین کوردل نجس هستند دیگه-مرگبر منافق کافر
حسین : نجس تر از منافق نیست لعنت برمنافق وصهیونیست
اسماعیل : منافقین بوئی از اسلام نبرده اند ای کاش نام دیگری را برای گروهک خود انتخاب میکردند
zari : خدا ریشه این کثافتا رو ور بندازه
121 : فاطمه فرتوک زاده شهیدی که بااستواری بر اعتقاداتش توانست الگویی باشد برای زنان مسلمان او زنی بود نمونه در تقوا،محبت،خانواده دوستی و مستحکم بر اعتقاداتش او نماد صبر و شکیبایی بود و به پیروی از صاحب نامش یعنی حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیه در راه اسلام واعتقاداتش جانش رافدا کرد . اودرابتدا که سازمان مجاهدین خلق با ظاهری اسلام گرایانه شروع به مبارزه کرد به آن سازمان راه یافت وبا نیتی خالص در کنار همسرش و دو فرزنش به ترویج اعتقادات الهی خود همانند گذشته که این کار را می کرد پرداخت اما بعد از گذر زمان فاطمه فرتوک زاده متوجه اعتقادات پست سازمان مجاهدین خلق شد و با آنان مخالفت کرد و به همین منظور همسرش از این سازمان جدا شد و فاطمه هم قصد چنین کاری راداشت امامسولین گرگ صفت سازمان اورا تهدید به کشتن همسرش کردند و چون او بسیار به همسرش علاقه داشت مجبور به ماندن در سازمان شد اما با این وجود به مخالفت با اعتقادات پست سازمان ادامه داد. فاطمه فرتوک زاده آن مظهر ایمان و صبر متوجه شد که سازمان به خاطر اعتقاداتش قصد کشتنش را دارند به همین منظور او فرزندانش را نزد مادر با تقوا وصبور خود برد تا دور از دست گرگ صفتان سازمان بمانند. پس از چند روز مسولین کثیف سازمان مجاهدین خلق وقتی دیدند که نمی توانند اعتقادات الهی و پاک فاطمه فرتوک زاده را عوض کنند طی عملیاتی خویسانه فاطمه فرتوک زاده را به درجه رفیع شهادت رساندند. اما متاسفانه حقیقت این موضوع در برخی سایت ها ومقالات پنهان میشود البته این موضوع به هیچ عنوان از مقام والای شهید فاطمه فرتوک زاده نمی کاهد. Olgoezanan.blogfa.com
محمدرضا بنی حسن 1186 : اسم این وطن فروشهای منافق را باید شاشهای کثیف گذاشت مریم ...
گمنام : اسم این منافقهای لجن هر چی کثافت که به ذهنتون برسه بذارید کم مریم ومسعود چهل پدر
ازراییل منافقها : خبرخبر ...................جدیدا یک قبرستان بابا برای مریم ومسعود کشف شده
سيد : منافقين از كفار بدترند .اين مزدوران اجاره ايي آبروي نداشته خود را در ترور شهداي محراب و 7تير و 8 شهريور و حادثه بمب گذاري در حرم امام رضا(ع)بيشتر بردند كساني كه در اوج جنگ به دامان دشمن سرزمين ما صدام پناهنده شدند و اميدوارم ذلت و خواري اين كثافتها را بزودي مشاهده كنيم . شادي روح 17000 شهيد ترور صلوات
ازراییل منافقها : خبر خبر خبر موجودیت منافقین توسط دانشمندان کشف شد نجاسایات انگلها شاشها بی وجودترین موجودات زمین
حامیان وفداییان ولایت فقیه : مرگ بر شاش سبیلهای منافق به خونتون تشنه ایم بی ناموسهای که در حرم امام رضا بمب گذاری کردن ناموستون گاییدم
ناشناس : خيانت كاران وطن مانند كركسان ولاشخوران درپست ترين رده موحودات جاي دارن.منافق وطن فروش ننگت باد.مزدور اجنبي
علی محمدنصیری لرستانی : خاک توسرشون، 18هزار شهید ترور،وطن فروشی برای خوش خدمتی به صدام ملعون،ترور دانشمندان ایرانی واسه اسرائیل،شدن سگ ولگردی که هرکس تکه نونی واسشون پرت کنه دم تکون میدن،تازه اگه حکومت کاری به اینها نداشته باشه، ملت پدراینارودرمیاره،هیچ گروه سیاسی مثل ایناتوی ایران بدنام نیستن،دیوثی هم اندازه داره
غلام : کثیف و الوده و ایده پردازان احمقی هستند
آرزو : این کثافتایی که هم دنیا و هم آخرت خودشونو از دست دادن,ارزش نظر دادن ندارن
جعفر طیار : جناب 121 تو قصد تطهیر یک عنصر فاسد بی تعهد را داری که با نهایت سنگدلی فرزندانش را رها کرد و در آغوش مفسدینی افتاد که با وجود داشتن شوهر شرعی به کرات به او تجاوز کردند و در نهایت هم بخاطر سوخته شدن آن مهره و حفظ اسرار جنایتبارشان او را تصفیه نمودند. مرگ بر منافقین خائن و تمامی اعوان و انصار و حامیان و تطهیر کنندگانشان.
سلام : سلام
رضا : لعنت خدا برمنافقین وطن فروش
رضا : مرگ بر دو رجوی کثیف با آن هویت انگلی وطن فروش خائن
رضا : به امیدروزی که این شیطان کثیف مثل ریگی درآسمان شکارواعدام شود
سعید : زنده باد ایران.منافقین هیچ غلطی نمیتوانند بکنن.مگر ما نباشیم.پرچم ما همیشه بالاست.
من : ...د بر مجاهدین که شما را مجبور به...چنین دروغهایی علیه پاکترین ازادیخواهان مسلمان کرده است.خواهیم امد و تار و.......گر خواهیم کشید
موعود : پدرم هرگز نحوه شهادت برادرش توسط طرفدارای این گروهک خبیث و یادش نمیره عموی بیچاره ی من یه پاسدار بود که تازه ازدواج کرده بود اون زندگی شو میکرد به چه جرمی وقیحانه کشتنش؟!
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :  

برگزیده ها

تعیین جایزه برای ضربه به سعدی محمدی تعیین جایزه برای ضربه به سعدی محمدی

آکام نیوز:سعدی محمدی اهل پاوه و وردست کاوه بهرامی که از عوام...
اعتراض مردم منطقه سیدکان به حضور حزب منحله دمکرات اعتراض مردم منطقه سیدکان به حضور حزب منحله دمکرات

آکام نیوز:در پی حضور و مانورهای نظامی توسط گروهک تروریستی مو...
اختلافات رهبری برای جانشین مصطفی هجری اختلافات رهبری برای جانشین مصطفی هجری

آکام نیوز:مادام العمر بودن سرکردگی مصطفی هجری در حزب منحله د...
پ ک ک :رفراندوم در اقلیم کردستان عراق تاکتیک مسعود بارزانی برای فرار از مشکلات تلقی می شود پ ک ک :رفراندوم در اقلیم کردستان عراق تاکتیک مسعود بارزانی برای فرار از مشکلات تلقی می شود

آکام نیوز:پ ک ک سیاست های بارزانی را نابخردانه عنوان داشت و ...
شعارهای ترامپ و رویا پردازی اپوزیسیون شعارهای ترامپ و رویا پردازی اپوزیسیون

آکام نیوز:سال ۲۰۰۳ زمانی که آمریکا به عراق حمله کرد و رژیم ب...

کاریکاتور

یادداشت

یادی از ملامصطفی و ادریس بارزانی،مردی که می‌گفت؛«هرجا یک کُرد هست، آنجا ایران است» یادی از ملامصطفی و ادریس بارزانی،مردی که می‌گفت؛«هرجا یک کُرد هست، آنجا ایران است»

آکام نیوز-احسان هوشمند:«ملامصطفی بارزانی یکی از رهبران سیاسی...
حمله تند سیامند معینی رئیس مشترک فرقه پژاک به بارزانی:بارزانی در خدمت اشغالگران است حمله تند سیامند معینی رئیس مشترک فرقه پژاک به بارزانی:بارزانی در خدمت اشغالگران است

آکام نیوز:رئیس مشترک پژاک سیامند معنی در اظهاراتی تازه به بر...
رازهایی از زندگی شخصی و محرمانه عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله رازهایی از زندگی شخصی و محرمانه عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله

آکام نیوز:ﺑﺎ ﺷﺮﻭﻉ ﺟﻨﮓ ﺳﺮﺩ بین ﺑﻠﻮﮎ ﻏﺮﺏ ﻭ ﺷﺮﻕ،ایران ﻫﻢ ﺷﺎﻫﺪ ف...
از دموکراسی اسلحه تا فرش قرمز برای مزدوران در ایران! از دموکراسی اسلحه تا فرش قرمز برای مزدوران در ایران!

آکام نیوز:این روزها پس از انتخاب دونالد ترامپ در آمریکا خبره...
حمله ارتش سایبری ایران به سایت ایران گلوبال ضد انقلاب حمله ارتش سایبری ایران به سایت ایران گلوبال ضد انقلاب

آکام نیوز-اختصاصی:مطلع شدیم ارتش سایبری جمهوری اسلامی ایران ...
کومله چیست؛دمکرات کیست؟؟!! کومله چیست؛دمکرات کیست؟؟!!

آکام نیوز:به نقل از سایت خبری هاوری کوردستان:تفسیری کوتاه در...

عضویت در خبرنامه

نام :  
ایمیل :  
 

پیوندها