تلاش ناکام ضد انقلاب برای حضور در ورشو؛ کومله و دمکرات نتوانستند مجوز حضور در نشست ورشو را کسب کنند

آکام نیوز: نشست ضد ایرانی _ آمریکایی _ لهستانی ورشو ۲۴ بهمن ماه در حالی در ورشو برگزار شد که ضد انقلاب نتوانستند وارد این نشست شوند.

به گزارش آکام نیوز، ۲۴ و ۲۵ آبان ماه نشست ضد ایرانی ورشو در لهستان برگزار شد، نشستی که با تحریم برخی کشورها مانند، عراق، روسیه، لبنان و برخی متحدان اروپایی آمریکا، همراه شد.

روز جمعه بیست‌ویکم دی ماه ۱۳۹۷ بود که مایک پامپئو وزیر امور خارجه ایالات متحده آمریکا اعلام کرد که در تاریخ‌های ۱۳ و ۱۴ فوریه برابر با ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۷، کنفرانسی بین‌المللی را با تمرکز بر موضوعات مربوط به ایران در «ورشو» پایتخت لهستان برگزار خواهند کرد.

وزیر خارجه آمریکا ضمن اعلام خبر میزبانی مشترک آمریکا و لهستان از این نشست کاملا ضد ایرانی، مدعی شد آمریکا تلاش می‌کند ده‌ها کشور از مناطق مختلف جهان را برای حضور در این نشست گردهم آورد و این همایش برای ارتقای ثبات، امنیت و آزادی در منطقه غرب آسیا و با هدف کاهش نفوذ منطقه‌ای ایران برگزار می‌شود، اما با وجود دعوت پامپئو از روسیه و چند کشور بزرگ و مهم دیگر، آنها حاضر به شرکت در چنین نشست مضحکی نشدند.

اما در این میان نباید از این مسئله غافل ماند که سرکردگان تروریست ضد انقلاب در سفرهای مکرری که به واشنگتن داشتند تلاش زیادی کردند تا وزیر امور خارجه آمریکا را متقاعد کنند تا آنها هم در این نشست حضور داشته باشند.

عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی و تجزیه طلب کومله و مصطفی هجری سرکرده گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان ایران و خالد عزیزی عضو رهبری حزب منحله دمکرات کردستان بطور جداگانه با مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا در واشنگتن دیدار کردند و از او خواستند تا آنها هم به نمایندگی از کردهای ایران در این نشست حضور داشته باشند!

اما پامپئو با وجود آنکه گویا وعده هایی به سران ضد انقلاب داده بود اما در عمل حاضر نشد این مزدوران و وطن فروشان را به نشست دعوت کند و بار دیگر آمریکا نشان داد به دوستان خودش هم وفایی ندارد.

دکتر آسو حسن زاده از سران گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان در صفحه شخصی خود از آرزوی دمکرات برای حضور در این نشست سخن گفت، آرزویی که محقق نشد و گروهکهای ضد انقلاب با وجود آنکه تلاش های زیادی انجام دادند، اما مجوز حضور در ورشو را بدست نیاوردند.

سران گروهکها در حالی خود را نماینده کردستان ایران معرفی می کنند که حتی ارباب آنها آمریکا هم بخوبی می داند که گروهکها در داخل شهرهای کردنشین ایران از حمایت حداقلی هم برخوردار نیستند و به دلیل ۴۰ سال استفاده از خشونت بر علیه مردم، اقدامات مسلحانه، ترور و بمب گذاری و ارتباط نزدیک با دستگاههای اطلاعاتی اسرائیل، آمریکا، انگلیس و اخیرا نیز عربستان سعودی، بشدت مورد تنفر مردم کردستان ایران قرار دارند و به همین خاطر نیز حاضر به دعوت آنها نشد.

ضد انقلاب هم برای اینکه وانمود کنند تعداد زیادی از کردهای ایران حامی آنها هستند، هر ساله با فراخوان‌های گسترده در خارج از کشور، تعداد زیادی از پناهجویانی که نیاز به تاییدیه حزبی برای اقامت و پناهندگی در اروپا را دارند فریب می دهند و با دادن وعده اقامت از طریق تاییدیه حزبی، آنها را برای حضور در تجمعات ضد ایرانی ترغیب می‌کنند و در آخر نیز با پخش تصاویر آنها در رسانه هایشان وانمود می کنند از حمایت حداکثری مردم برخوردار هستند!

تمایل زیاد ضد انقلاب برای حضور در نشست ورشو نشان داد که گروهکها مزدوری بیش نیستند و برای رسیدن به قدرت حاضر هستند با هر دولت متخاصمی که ملت ایران را شدیدا مورد تحریم قرار داده است دست دوستی بدهند و این ماهیت واقعی ضد انقلاب را برای مردم نشان داده است برای همین است که در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، شاهد حضور پرشور کردهای ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمنو تجدید پیمان با رهبری بودیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا