اتحادیه میهنی باید پاسخگو باشد/شاناز ابراهیم، خواهر هیروخان، امجدحسین پناهی قاتل فراری دختربچه ۱۳ ساله کرد، را در آغوش گرفت!+ تصاویر

آکام نیوز: مقامات ارشد اتحادیه میهنی کردستان عراق و در راس آنها شاناز ابراهیم احمد خان،خواهر هیروخان، همسر مام جلال، در مراسم سالگرد تروریست اعدام شده، رامین حسین پناهی شرکت کردند.!

به گزارش آکام نیوز، سال گذشته در چنین روزهایی بود که خبر اعدام رامین حسین پناهی پیشمرگ گروهک کومله منتشر شد.

هیرو ابراهیم احمدخان، امجدحسین پناهی قاتل فراری دختربچه 13 ساله کرد، را در آغوش گرفت!+ تصاویر

رامین حسین پناهی به همراه یک تیم تروریستی وارد شهر سنندج شده بودند و قصد بمب گذاری و اقدامات تروریستی در داخل شهر را داشتند که در بین راه توسط نیروهای نظامی شناسایی می شوند و تروریستها به سمت نیروهای نظامی تیراندازی کردند.

در این درگیری مسلحانه اعضای همراه تیم رامین حسین پناهی همگی به هلاکت رسیدند اما رامین زخمی شد و توسط نیروهای امنیتی کردستان، دستگیر و محاکمه شد.

بعد از محاکمه رامین حسین پناهی به اعدام محکوم شد و در نهایت سال گذشته در شهریورماه ۱۳۹۷، رامین در محوطه زندان رجایی شهر کرج به همراه لقمان و زانیار مرادی دو قاتل ترویست دیگر کومله، به دار مجازات آویخته شد.

اما در این بین امجد حسین پناهی برادر رامین حسین پناهی که از سالها پیش عضو گروهک تروریستی کومله بود، تعدادی از عوامل کومله را آماده حمله به نمایندگی ها و کنسولگری های کشورمان در اربیل، سلیمانیه، ترکیه و آلمان می کند.

امجد حسین پناهی که خود سالها قبل به جرم به رگبار بستن یک دختربچه کرد بنام سمیرا حسین پناهی تحت تعقیب نهادهای امنیتی و مراجع قضایی بود، بعد از سالها پیشمرگ شدن در شمال عراق، به آلمان متواری شد.

دولت آلمان سرانجام با شکایات متعدد خانواده سمیرا حسین پناهی و بنا به درخواست پلیس بین الملل، تصمیم به اخراج امجد می گیرد و برادر رامین حسین پناهی به شمال عراق و اردوگاه کومله زحمتکشان کردستان بر می گردد.

او در حال حاضر در منطقه هلگورد در حال آموزش فریب خوردگان کومله برای انجام عملیات تروریستی در داخل کشور است.

حال در روزهای گذشته به مناسبت سالگرد اعدام رامین حسین پناهی، مراسمی در اردوگاه کومله برگزار شد.

متاسفانه در این مراسم برخی مقامات اتحادیه میهنی کردستان عراق و حزب دمکرات کردستان عراق حضور داشتند که از همه مهمتر حضور قابل تامل شاناز ابراهیم احمدخان، واهر هیرو ابراهیم احمدخان، همسر جلال طالبانی رئیس جمهور فقید عراق و رهبر اتحادیه میهنی کردستان عراق بود.

هیرو ابراهیم احمدخان، امجدحسین پناهی قاتل فراری دختربچه 13 ساله کرد، را در آغوش گرفت!+ تصاویر

شاناز ابراهیم احمد خان به گرمی امجد حسین پناهی را در آغوش گرفته و اعدام برادرش رامین حسین پناهی را بشدت زیر سوال برد و از رامین حسین پناهی با لقب فرزند کردستان یاد کرد!

هیرو ابراهیم احمدخان، امجدحسین پناهی قاتل فراری دختربچه 13 ساله کرد، را در آغوش گرفت!+ تصاویر

حضور خواهر هیروخان، در چنین مراسمی و زیر سوال بردن احکام قضایی جمهوری اسلامی ایران، به هیچ عنوان توجیهی ندارد و قطعا اتحادیه میهنی و شخص هیروخان باید در خصوص حضور خواهرش در مراسم تروریستها و دست دوستی دادن با یک قاتل و مجرم فراری، توضیح دهند.

این اقدام بی احترامی به خون صدها شهیدی است که توسط همین گروهک قتل عام شده اند و ملت ایران این حرکت را فراموش نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا