سیرک همبستگی عبدالله مهتدی، رضا پهلوی و رفقایشان بطور کامل فروپاشید!

آکام نیوز: منشوری که می‌گفتند “برای براندازی فوری جمهوری اسلامی آمده است” و نامش هم همبستگی بود، خود به‌سرعت برق و باد از درون ورافتاد تا باز هم نشان دهد اپوزیسیون جمهوری اسلامی تا چه‌اندازه فکاهی و توهمی است.

به گزارش آکام نیوز، رضا پهلوی طی توضیحاتی درباره سرنوشت منشور همبستگی که از حدود یک ماه پیش (اسفند ۱۴۰۱) به‌همراه تروریستها و حامیان تروریسمی چون عبدالله مهتدی و مصی علی‌نژاد و حامد اسماعیلیون و چند نفر دیگر تشکیل داده بودند، تلویحاً اذعان کرد که این حرکت به یک ماه نرسیده عملاً منحل شده است!

وی نوشت که “هدف، کوشش و ترجیحم همیشه این بوده که حداکثر نیروهای سکولار و دموکراسی‌خواه از طیفهای مختلف با هم همکاری کنند، اما بر سر پیوستن چهره‌های پیشنهادی به گروه منشور، اجماع به دست نیامد”.

پسر دیکتاتور مخلوع ایران بر این اساس گفت: با وجود این، من خودم را فقط به حمایت و همکاری با یک گروه محدود نکرده‌ام، و همچنان در نقش مشوق و پشتیبان، بی‌طرفی نسبت به همه گروه‌ها را حفظ خواهم کرد!!

این سخنان عملاً به‌معنای پایان این سیرک آن هم ظرف فقط چند هفته است.

منشوری که می‌گفتند “برای براندازی فوری جمهوری اسلامی آمده است” و اسمش هم همبستگی بود، خود به‌سرعت برق و باد از درون ورافتاد تا باز هم نشان دهد اپوزیسیون جمهوری اسلامی تا چه‌اندازه فکاهی و توهمی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا