- جمعه 6 ارديبهشت 1398

2019 26 April

آخرین اخبار از اوضاع حزبی ها بعد از موشک باران سپاه پاسداران

آکام نیوز:بعد از گذشت چند روز از حملات موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقرات تروریستهای دمکرات هنوز خبری از سرنوشت برخی افراد شناخته شده نیست.!

آخرین اخبار از اوضاع حزبی ها بعد از موشک باران سپاه پاسداران

به گزارش آکام نیوز هنوز برای  پیشمرگان دمکرات جای سوال است که مصطفی هجری در این روزهای حساس کجاست؟؟!!

یا بقول پیشمرگان نکند از حمله خبر داشته که روز حمله در اردوگاه نبود؟!

اما منابع خبری گزارش می دهند که بعد از گذشتن ۲ روز از حمله موشکی داماد خالد بنفشه همچنان مفقود الاثر است و خبری از او نیست!

برخی پیشمرگان حتی بر این باورند که او نیز همچون سرکرده دمکرات یا از حمله خبر داشته یا به ایران فرار کرده و یا اینکه هنوز زیر آوار است!

و فرضیه دیگر اینکه بخاطر متلاشی شدن جسدش قابل شناسایی نیست!!

خبری دیگر از اردوگاه حزب دمکرات اینکه تعداد زیادی از خانواده های فرماندهان حزب که همچنان شبها را در کوهها و زیر تخت سنگ ها و غارها بسر می برند دچار مارگزیدگی و نیش زدگی های دیگر شده و در بیمارستان کویه نزدیک اردوگاه بستری هستند..

در خبری دیگر حزب دمکرات و بارزانی ها از مردم کویه و اربیل و دوکان خواستار اهدای خون به مجروحان هستند و از مردم دیگر هم که توانایی اهدای خون ندارند خواسته اند تا برای حزبی ها خوراک و پوشاک ببرند!

شایان ذکر است که اجساد برخی کشته شدگان نیز در گورستان حزب دفن شد اما باز هم خبری از هجری نبود!

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!