آسایش سلیمانیه تعدادی از پیشمرگان کومله را دستگیر کرد

آکام نیوز/اختصاصی: برابر اخبار دریافتی از اردوگاه کومله مطلع شدیم جمعی از پیشمرگان گروهک کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران( شاخه عبدالله مهتدی ) از این گروه فرار کرده اند.

به گزارش آکام نیوز، آسایش سلیمانیه پیشمرگان کومله مهتدی را که قصد ملحق شدن به کومله رقیب، کومله زحمتکشان کردستان ( شاخه عمر ایلخانی زاده ) را داشتند، دستگیر کرده است.

گویا عبدالله مهتدی با نفوذی که در آسایش سلیمانیه داشته باعث دستگیری این پیشمرگان شده است.

از سویی دیگر و در آنسوی میدان، رضا کعبی معاون اول عمر ایلخانی زاده سرکرده کومله زحمتکشان کردستان نیز دست به کار شده و تلاش های خود را برای آزادی این پیشمرگان آغاز کرده است.

پیشمرگانی که قصد ملحق شدن به کومله ایلخانی زاده را داشتند در حال حاضر در اختیار آسایش سلیمانیه هستند.

رضا کعبی هم نفوذی در آسایش دارد و به همین دلیل تلاش های زیادی انجام داده تا این افراد از بند آسایش آزاد شده و به کومله ایلخانی زاده ملحق شوند که تا لحظه تنظیم این خبر، این تلاش ها بی نتیجه بوده است اما احتمال موفقیت رضا کعبی در این امر زیاد است که به محض دریافت اطلاعات بیشتر در این ارتباط، جزئیات تکمیلی آن به اطلاع خوانندگان عزیز آکام نیوز می رسد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!