وضعیت وخیم تیم های اعزامی حزب منحله دمکرات

اثبات وضعیت وخیم تیم های اعزامی حزب منحله دمکرات براساس تصاویر منتشره کردستان میدیا

آکام نیوز:کردستان میدیا ارگان رسمی حزب منحله و تروریستی دمکرات کردستان ایران با انتشار تصاویری از مدعی شد پیشمرگان این گروهک تروریستی در ناحیه ” ژاوروی سنندج ” به فعالیت پرداخته اند و با میکس این تصاویر با آهنگی از”خشایار رشیدی” سعی دارد حضور مخفیانه چند پیشمرگ را حماسه ای بزرگ قلمداد کند همچنان که در ابتدای کلیپ گوینده چنین می گوید ” آمدند بلند قامتان پولادین باور از ژاورو آمدند ” و به این ترتیب می خواهد ورود این چند نفر را مانند ورود سپاه کاوه از کوه جلوه دهد .

بهر روی تصاویری که از این پیشمرگان منتشر شد جدای از هر گونه جبهه گیری مثبت یا منفی نشان دهنده مسائلی است که خود گویا هستند و نیازی به تفسیر ندارند فقط کمی دقت و انصاف کافی است .

۱- ابتدا باید دانست که این تعداد پیشمرگ در جهت اثبات فعالیت حزب منحله دمکرات کردستان ایران در داخل خاک ایران به آمریکا و رضا پهلوی به داخل کشور اعزام شده اند تا از این راه عوایدی نصیب رهبری این گروهک تروریستی شود .

۲- تعداد نیروها :

همچنان که تصویر به خوبی گویا است این پیشمرگها در دسته های چند نفری به داخل کشور اعزام می شوند که عملا نمی توانند هیچ گونه فعالیت و تحرکی داشته باشند و فاقد توانایی حمله یا دفاع هستند،اکثرا جوان و فاقد تجربه اند که با تجویز غرور و تحریک احساسات به داخل کشور اعزام می شوند و به زور اسلحه مردم را گروگان می گیرند،تا اکراد شنونده سخنانی باشند که از آن بیزارند.

۳- اسلحه و مهمات :

همچنان که از تصاویر به خوبی می توان دریافت نوع اسلحه ها اکثر کلاشینکف می باشد که به نوبه خود اسلحه ای قدیمی است و توانایی مانور کمی دارد و تنها در مقابل نفرات کاربرد دارد و بقیه سلاحها هم شامل یک عدد آر پی چی است و علاوه بر آنکه نوع بیسیم ها این نیروها نیز قدیمی است و به راحتی می تواند شنود شود و این تمام هیکل ارتش ” هجری ” است

۴- تدارکات (غذا و خوراک و پوشاک ) :

عکس پیشمرگه ای که نان خشکی در دست دارد و لقمه ی خالی در دهان می گذارد خود گویای تمام واقعیت هاست از یک سو تصویر این پیشمرگ های بدون غذا و حتی بدون لوازم خواب که سر بر سنگ سخت نهاده اند و از سوی دیگر تصویر هجری در آمریکا با کت و شلوار چند هزار دلاری و در مهمانی های مجلل و برنامه های تلویزیونی .

شاید تصور این دو تصویر در کنار همدیگر کمی باعث تفکر طرفداران این گر.وهک تروریستی شود.

۵- آمادگی نیروها :

همچنان که در بیشتر تصویر به چشم میخورد این پیشمرگان خسته و در حال خوابیدن هستند و چنین بر می آید که این خستگی به علت ناتوانی جسمانی باشد زیرا در ساعاتی خوابیده اند که هوا روشن است و زمان مناسبی برای خوابیدن آن هم در فضای باز یا داخل خانه ها نمی باشد و در بعضی از تصاویر هم این چند نفر مشغول سیگار کشیدن هستند که بیشتر نشان دهنده عدم تعادل روحی و روانی و اضطراب می باشد- بله این پایان راسان تیم سعدی محمدی بود – مراجعه به چند روستا و گدایی آذوقه! تیم سید عزیز نیک جویان نیز هنوز وارد کشور نشده یک کشته و سه زخمی روی دست هجری گذاشت. تیم مامند اشنویه نیز کلاً از صفحه روزگار محو شد – حتی حزب نیز حاضر به پذیرش نام کشته هایش نیست- بله این بود نتیجه راسان هجری تا پیش از ۲۲ تیر

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!