هشدار جانشین مرکز مطالعات و امنیت پایدار ملی ستاد کل نیروهای مسلح به کومله و دمکرات+ فایل صوتی

آکام نیوز-اختصاصی: یک مقام مطلع در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گزارشی از سخنرانی سرلشکر حسن رستگارپناه را برای آکام نیوز ارسال کرده است که ملاحظه می کنید؛

سرلشکر حسن رستگارپناه، جانشین مرکز مطالعات و امنیت پایدار ملی ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در سخنانی شدیدالحن به کومله و دمکرات به عنوان عوامل رژیم عربستان سعودی در کردستان عراق و همچنین دولت منطقه اقلیم کردستان عراق، هشدار داد.

به گزارش آکام نیوز، سردار رستگارپناه ضمن اشاره به اینکه سفارت عربستان در اقلیم کردستان عراق فعالیت ویژه ای را بر علیه جمهوری اسلامی ایران تدارک دیده و از گروهکهای کومله و دمکرات نهایت استفاده را می کند، گفت؛

در ماههای اخیر، با فعال شدن سفارت عربستان سعودی در کردستان عراق، گروهکهای تروریست و تجزیه طلب کردی، به این سفارت رفت و آمدهای مکرر داشته و توطئه های شوم را از این مرکز دریافت می کنند.

سردار رستگار پناه افزود: شیطنت شاهزاده های سعودی و مزدور آمریکا، برای همه منطقه خطرناک بوده است و در سالهای اخیر گروهکهای ضد انقلاب را فراخوان کرده اند تا بر علیه ملت ایران اقدامات تروریستی انجام دهند که با جان فشانی های رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهداء همواره ناکام مانده و راهی را از پیش نبرده اند.

سردار رستگارپناه در ادامه به دولت اقلیم کردستان عراق هشدار داد و گفت؛

ضد انقلاب خوب می داند اراده جمهوری اسلامی اگر بخواهد در تمام جغرافیای پوسیده کردستان عراق آنها را تارومار می کند.

40 سال است گروهکهای کردی در منطقه شیطنت می کنند، یادمان نرفته در سالهای 60 حزب مزدور دمکرات چه جنایاتی مرتکب شد کومله کمونیست وابسته به استکبار و موساد چه مزاحمت هایی برای مردم کردستان ایجاد کرد و اخیرا هم یک پژاک را در منطقه فعال کرده اند اما کاری از پیش نبرده اند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!