پیام رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پی شهادت جمعی از پاسداران پیرانشهری

آکام نیوز/اختصاصی: در پی شهادت 3 نفر از پاسداران در منطقه عمومی و مرزی پیرانشهر، توسط گروه موسوم به مدافعان شرق کردستان وابسته به حزب دمکرات کردستان، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، پیام تسلیتی صادر کردند.

به گزارش آکام نیوز، متن کامل این پیام که بصورت اختصاصی برای آکام نیوز ارسال شده است به شرح زیر است؛

"بسم الله الرحمن الرحيم"


أُذِنَ لِلَّذِينَ يُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا ۚ وَإِنَّ اللَّهَ


عَلَىٰ نَصْرِهِمْ لَقَدِيرٌ

"به كساني كه جنگ بر انان تحميل گرديده اجازه جهاد داده شده است چرا كه مورد ستم قرار گرفته اند و خدا بر ياري انها تواناست."

خبر شهادت مظلومانه دلير مردان و رزمندگان عشاير از اصحاب با وفاي انقلاب اسلامي به دست تروريست ها و مزدوران كوردل ، كه موجب تالم وتأثر فراوان گرديد.

شهادت همرزمان سردار شهيد كردستان ناصر كاظمي و شهداي عزيز و بزرگ منگور شهيد محمد امين احمدي در سال 61 در بادين اباد پيرانشهر ميثاقي مقدس بين پاسداران و رزمندگان منگوري ايجاد كرد كه تا به حال و اينده ادامه خواهد داشت.

اينجانب كه در دوران دفاع مقدس افتخار همرزمي با رزمندگان منگوري در پيرانشهر و مهاباد را داشتم همواره بر اين دوران بعنوان دوران پر افتخار نظام جمهوري اسلامي مي نگرم.

جمهوري اسلامي ايران مجاهدت هاي عشاير زرزا منگور _مامش _ و مبارزات مخلصانه شهيدان حسين باپير - شهيد امين عشايري - شهيد كهنه پيران - شهيد عيسي زرزا شهيد محمدامين احمدي رئيس عشير منگور و فرمانده پيشمرگان كرد مسلمان مهاباد و شهيد حاج كاك محمد قادري جلديان به عنوان برگي مقدس از تاريخ دفاع مقدس فراموش نخواهد كرد.

اين حادثه تروريستي و شهادت مظلومانه همرزمانم برادران ، سردار شهيد سرتيپ دوم پاسدار حاصل احمدي، ستار بيروتي و اميد مولازاده را به ملت شريف كردستان و به ويژه مردم شهيد پرور پيرانشهر تسليت گفته ، از خداوند متعال براي شهداي اين حادثه، علو درجات و همنشيني با سالار شهيدان و براي بازماندگان معزز ان ها صبر و شكيبايي، مسألت دارم.

رئيس سازمان پدافند غير عامل كشور

سرتيپ پاسدار غلامرضا جلالي

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!