پیام مهم فرمانده قرارگاه سايبري و رئيس هيئت رزمندگان غرب و شمالغرب خطاب به گروهکهای کردی

آکام نیوز/اختصاصی: فرمانده قرارگاه سایبری و رئیس هیئت رزمندگان غرب و شمال غرب کشور، با صدور پیام مهمی، شهادت 3 نفر از پاسداران رشید پیرانشهری را تسلیت گفتند.

به گزارش آکام نیوز، متن این پیام که اختصاصی برای آکام نیوز ارسال شده است منتشر می شود.

لازم به ذکر است، سرتيپ 2 پاسدار حاصل احمدي، ستار پيروتي و اميد ملازاده، هفته گذشته توسط گروهک حزب دمکرات کردستان در حوالی ترمینال روستایی پیرانشهر ترور شدند.

متن کامل پیام مهم سرلشکر پاسدار مصطفی ایزدی فرمانده قرارگاه سایبری و رئیس هیئت رزمندگان غرب و شمالغرب کشور، به شرح ذیل است؛

"بسم الله الرحمن الرحيم"

"ومن يطع الله والرسول فأولئك مع الذين أنعم الله عليهم من النبيين والصديقين والشهداء والصالحين وحسن أولئك رفيقا"

{شهيدان خود تجسم همه شگفتي ها و زيبايي دوران جهاد في سبيل الله اند}

حضرت امام خمینی (ره)

مردم مسلمان و انقلابي ، دلاور مردان آذربايجان غربي

حماسه پر افتخار و غرور آفرين هشت سال دفاع مقدس يكي از صفحات زرين نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران به شمار مي آيد كه بر پيشاني تاريخ اين مرز و بوم كهن مي درخشد و به راستي دهه اوّل انقلاب ملت رشيد ايران اسلامي طي 300 سال گذشته بي نظير بوده چرا كه ضمن حفظ امنيت داخلي در مقابله با تجاوزگري هاي بيگانه ، شجاعانه مقاومت نموده و يك وجب از خاك ايران اسلامي را از دست ندادند.

در صحيفه پر بركت شهداي انقلاب اسلامي و جنگ تحميلي نام دلير مردان مسلمان كرد و عشاير جنگجو از تلأ لو خاصي برخوردار است.

شهيدان سرزمين مجاهدت هاي خاموش شهيد بروجردي، شهيد ناصر كاظمي ، شهيد كاوه و شهيد باكري همواره در كنار سلحشوران دلاور اين خطه همچون شهداي عشاير، زرزا ،منگور . كهنه پيران ، امين عشايري ، مامش و قادري به دفاع از اسلام و انقلاب اسلامي پرداخته و سدي در مقابل با تروريست هاي وابسته به استكبار جهاني ايجاد نمودند.

همزمان با شكست هاي پي در پي استكبار صهيونيستي بين المللي و خائنين به ميهن اسلامي و كردستان عزيز ، ايادي بيگانگان سه تن از رزمندگان غيور قرارگاه حمزه سيد الشهداء را در حين مأموريت به نام هاي سرتيپ 2 پاسدار حاصل احمدي ، ستار پيروتي و اميد ملازاده را به فيض شهادت رسانيده.

اينجانب به عنوان يكي از رزمندگان غرب و شمالغرب، اين حادثه تروريستي را محكوم كرده و به خانواده هاي محترم اين عزيزان تبريك و تسليت عرض مي كنم.

در پايان ثبات قدم شما مردم عزيز، فهيم، بصير، انقلابي، شجاع و ولايتمدار استان آذربايجان غربي به ويژه شما عشاير مرز دار و دلاور را در صراط مستقيم قران و عترت با تبعيت از فرمانده كل قوا حضرت ايت الله العظمي امام خامنه اي خواستارم.

درود خدا به رزمندگان و سلحشوران قرارگاه حمزه به خصوص دلاورمردان مسلمان كرد كه همه تهديدات دشمنان اسلام را با مقاومت و شجاعت خود خنثي نمودند.

{فرمانده قرارگاه سايبري و رئيس هيئت رزمندگان غرب و شمالغرب}


"سرلشكر پاسدار مصطفي ايزدي"

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!