برابر اخبار و گزارشات دریافتی از شمال عراق،مطلع شدیم یکی از اعضای مرکزیت گروهک تروریستی موسوم به حزب آزادی کردستان(پاک)،به تازگی عطای عضویت در این گروهک را به لقایش بخشیده و رسما از گروهک تحت امر حسین یزدان پناه جدا شده است.

به گزارش آکام نیوز از شمال عراق،مسلم جعفری رمشتی مشهور به هلو رمشتی که سال گذشته در جریان یک درگیری درون گروهی،بشدت از ناحیه دست مصدوم شده و یک دست خود را نیز از دست داده بود،به دلیل اختلافات اساسی و جدی با حسین یزدان پناه سرکرده گروهک تروریستی موسوم به"پاک"(یکی از شاخه های حزب دمکرات کردستان عراق-پارتی)،از عضویت در این گروه کناره گیری کرده و بطور رسمی استعفاء داده است.

گفته می شود پس از استعفاء و کناره گیری هلو رمشتی از اعضای مرکزیت گروهک تروریستی حزب آزادی کردستان،و جدا شدن نامبرده از این گروهک،از سرنوشت نامبرده اطلاعی در دست نیست و بطرز مشکوکی ناپدید شده است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!