استفاده ابزاری هجری از پیشمرگان

آکام نیوز: “حسن شیخانی” عضو کمیته مرکزی حزب دمکرات کردستان، در برنامه‌ایی تلویزیونی کرد کانال، با حمله به مصطفی هجری وی را متهم کرد که از پیشمرگان برای دست یابی به اهدافش استفاده ابزاری می‌کند.

انتشار اخباری مبنی بر ملاقات‌های پنهانی عناصر حدکا با فرستادگان سعودی در شمال عراق و سفارتخانه‌های سعودی در اروپا و پرداخت پول‌های کلان به نمایندگان هجری برای ایجاد ناامنی در مرزها و نقاط عمقی کشور و اعزام پیشمرگان (که اغلب جوانان و نوجوانان هیجانی می‌باشند و با شعارهای دمکرات فریب خورده‌اند) که‌ با طرح شکست خورده‌ایی همچون شاخ و شار همواره در محافل غیر رسمی و پنهانی مورد اعتراض واقع شده است.

خبرهای رسیده‌ی درز کرده از جلسات محفلی مخالفان هجری در حدکا حاکی از آن است در گذشته نیز این اقدامات هجری مورد اعتراض واقع شده و کماکان مورد اعتراض است به همین دلیل در اتفاقات اخیر،هجری با سیاست مزورانه سعی می‌کند افرادی چون کاوه بهرامی را مقصر شکست‌ها جلوه دهد و معمولا در زمان اعزام تیم‌های نظامی به اروپا سفر می‌کند.

برای نمونه‌ آخرین شکست حدکا در اعزام تیم نظامی که با تلفات دادن و به‌ کشت دادن دو نفر از اعضای حدکا در یکی از خانه باغ‌ها مواجه شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!