- دوشنبه 31 شهريور 1399

2020 21 September

اعتراض به دروغ بزرگ عمر ایلخانی زاده در رابطه با حادثه هلگورد+ جلسه محرمانه منتقدین با رضا کعبی

آکام نیوز/اختصاصی: دروغ بزرگ عمر ایلخانی زاده دبیرکل کومله زحمتکشان کردستان، عصبانیت اعضا و کادرهای کومله را در اردوگاه و خارج کشور بهمراه داشت.

به گزارش آکام نیوز، در پی تیراندازی مرگبار مسئول مقر هلگورد کومله به پیشمرگان کومله که باعث مرگ دردناک آروین اصلانی و زخمی شدن تنی چند از پیشمرگان کومله شد، عمر ایلخانی زاده، این تیراندازی را به گردن جمهوری اسلامی ایران انداخت.

این دروغ بزرگ با خشم و عصبانیت کادرها و پیشمرگان کومله همراه شده است.

کادرها و پیشمرگان کومله بر این باورند هر گاه موضوعی به نفع کومله باشد، مسئولیت آن را برعهده می گیرند و هر گاه مسئله ای به نفع سران کومله نباشد، آن را به گردن جمهوری اسلامی می اندازند.

متعاقب این دروغ بزرگ عمر ایلخانی زاده، تعدادی از اعضا و پیشمرگان بصورت مخفیانه جلسه ای تشکیل داده و با رضا کعبی بیعت کردند.

اعضای طیف نزدیک به رضا کعبی هم در جلسه ای خصوصی و محرمانه اعلام کردند که در کنگره آتی کومله زحمتکشان کردستان به رضا کعبی رای خواهند داد و او را جایگزین عمر ایلخانی زاده خواهند کرد.

کادرها و پیشمرگان کومله نسبت به بی کفایتی عمر ایلخانی زاده در اداره تشکیلات بشدت معترض بوده و اکثر آنها به طیف رضا کعبی نزدیک شده اند.

تگ: 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!