- شنبه 14 دسامبر 2019

2019 14 December

اعترافات تکاندهنده ادریس مرادی در خصوص توطئه ترور دبیرکل کومله کمونیستی

آکام نیوز : پس از افشاگری بی سابقه شورش بایاب( خراسانه ) در خصوص نقشه شوم عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی و تجزیه طلب موسوم به کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران برای حذف و ترور رحمان حسین زاده و تعدادی دیگر از رهبران کمونیست کارگری و حکمتیست، افراد دیگری نیز حقایق تلخ جدیدی را فاش کردند.

 

به گزارش آکام نیوز در تازه ترین افشاگری جدید، باخبر شدیم ادریس مرادی از پیشمرگان قدیمی کومله پرده از یک توطئه درون گروهی دیگر برداشت.

 

ادریس مرادی از سناریوی ترور سید ابراهیم علیزاده دبیرکل گروهک موسوم به کومله، سازمان کردستان حزب کمونیست ایران سخن گفت.

 

طبق افشاگری و اظهارات تکاندهنده ادریس مرادی، او یک بار به قصد ترور ابراهیم علیزاده برنامه ریزی کرده بود که در دقایق آخر و بنابه دلایل نامعلومی موفق به انجام این ترور نمی شود و ابراهیم علیزاده از سوء قصد نجات پیدا می کند.

 

اظهارات ادریس مرادی مورد تایید جوانمیر مارابی نیز قرار گرفته و او نیز مستقیما این اظهارات ادریس را در خصوص توطئه حذف درون گروهی سید ابراهیم علیزاده سرکرده گروهک کومله کمونیستی را تایید کرده است.

 

گویا ماجرای ترورهای درون گروهی در گروهکهای کردی ریشه درازی دارد و هر روز ابعاد بیشتری از این سناریوهای وحشتناک فاش می شود، سناریوهایی که اگر به موفقیت می رسید، عبدالله مهتدی قصد داشت ترور رحمان حسین زاده را به گردن جمهوری اسلامی ایران بیاندازد و ادریس هم اگر موفق می شد بدون شک ترور ابراهیم علیزاده را به گردن جمهوری اسلامی ایران می انداختند، ادعایی که همه اپوزیسیون براحتی آن را می پذیرفتند و جنایتکاران واقعی در پشت پرده به ریش همه می خندیدند اما حقیقت هیچوقت مخفی نمی ماند و ماه پشت ابر نمی ماند.

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!