- یک‌شنبه 17 ژانویه 2021

2021 17 January

افشاگری آکام نیوز از جعل اسکناس توسط گروهک تروریستی کومله/ هشدار به پیشمرگان کومله مهتدی

آکام نیوز/اختصاصی: یکی از منابع خبری آکام نیوز مستقر در اردوگاه زرگویزله کومله ( شاخه عبدالله مهتدی ) در یکی از گزارش های ارسالی خود از تلاش سرکردگان کومله برای جعل اسکناس پرده برداشت.

به گزارش آکام نیوز، سرکردگان کومله برای تامین نیازهای مالی خود و تامین حقوق پیشمرگان کومله، قصد تهیه دستگاه جعل اسکناس را دارند تا از این طریق اسکناس های تقلبی چاپ کنند.

بر اساس این گزارش، سرکردگان کومله که بخاطر خوش گذرانی های اروپایی خود، خزانه کومله را خالی کرده اند، برای جبران این خلاء به این شیوه روی آورده اند.

با توجه به اینکه کومله تعدادی از این اسکناس ها را در کنار اسکناس های واقعی بعنوان حقوق ماهیانه به پیشمرگان پرداخت می کند به پیشمرگان کومله توصیه می شود از اصالت پول های دریافتی خود مطلع شوند و سپس آن را دریافت کنند تا در زمان خرج پول ها در شهر به مشکل برنخورند، چرا که قوانین سختگیرانه ای در حکومت اقلیم کردستان عراق در خصوص استفاده از پول های جعلی اتخاذ می شود و قطعا به جرم جعل اسکناس بازداشت خواهند شد.

تگ: 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

اصلی ها واسە سرکردگان،جعلیارم میدن بە نیروهاشون

از یە باند مافیایی هیچی بعید نیست

عبە کور دستگاە جعل اسکناس گذاشتە،اقلیم کردستان خر تو خر دیگە اینا هم فرصت طلب

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!