تروریستی که فعال مدنی نامیده شد، عضو رسمی حزب دمکرات بود

آکام نیوز: عضو تشکیلات مخفی حزب دمکرات کردستان ایران که در بازجویی ها ادعا کرده بود هرگز پایش به اردوگاه دمکرات باز نشده، با عضو رهبری دمکرات دیدار داشته است.

به گزارش آکام نیوز، صبح روز 24 خردادماه 1394، منصور آروند عضو فعال گروهک حزب دمکرات کردستان ایران در محوطه زندان میاندوآب به دار مجازات آویخته شد.

خبر اعدام منصور آروند از سوی منابع متعدد از جمله وبسایت مرکزی حزب دمکرات کردستان ایران، صدای آمریکا، بی بی سی فارسی و... به سرعت بازتاب پیدا کرد.

منصور آروند اهل مهاباد بود. او دیپلمه،‌‌ متاهل و دارای دو فرزند ۱۶ و ۷ ساله بود.

فعالیت های آروند برای حزب دمکرات کردستان ایران، در پوشش ورزش انجام می شد، او با گروهی تروریست ارتباط فعال داشت، و بارها به همین اتهام از سوی وزارت اطلاعات بازداشت شده بود اما متاسفانه همچنان به فعالیت های مخرب خود ادامه می داد.

تروریستی که فعال مدنی نامیده شد، عضو رسمی حزب منحله دمکرات بود+ عکس

آروند در زمان بازداشت، بارها از سوی رسانه های ضد انقلاب به عنوان فعال مدنی نام برده شد، در حالیکه او عضو فعال گروهک دمکرات بود اما رسانه های حزب دمکرات و حتی خود او در اوایل بازداشت، منکر ارتباط با دمکرات بودند و اعلام می کردند او بخاطر فعالیت های اجتماعی بازداشت شده است!

اعدام او نیز بازتاب های مختلفی به همراه داشت و تمام رسانه های ضد انقلاب اعلام کردند ( یک جوان ورزشکار کرد اعدام شده است).!

اما این جوان به اصطلاح ورزشکار کرد، از سال ۱۳۸۳ عضو مخفی حزب دمکرات کردستان در مهاباد بود.

آروند نیمه شب ۲۱ خرداد ماه 1390 شناسایی و توسط وزارت اطلاعات دستگیر شد.

در اینجا عکسی از منصور آروند ملاحظه می کنید، تروریستی که در بازجویی هایش ادعا می کرد هیچ رابطه ای با حزب دمکرات نداشته و هرگز پایش به ارودگاه آنها باز نشده است!

حتی رسانه های به اصطلاح حقوق بشری نیز مدعی شده بودند او هرگز اردوگاه دمکرات را ندیده است و تنها بخاطر کرد بودن اعدام شده است!

عکسی که می بینید مربوط به همین به اصطلاح فعال مدنی است که در اردوگاه حزب دمکرات در کویه عراق در کنار خالد ونوشه از اعضای بلندپایه رهبری دمکرات حضور دارد!

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!