- سه شنبه 6 اسفند 1398

2020 25 February

افشاگری تکاندهنده آکام نیوز از قتل پیشمرگی که بخاطر پول، اما به نام جاسوس کشته شد

گروه بین الملل: یکی از پیشمرگان قدیمی گروهک کومله، در یک یادداشتی که برای آکام نیوز ارسال کرده است، از یک قتل فجیع توسط گروهک خودخوانده کومله خبر داد.

به گزارش آکام نیوز، بر اساس این گزارش رسیده، سال ۹۴ فردی بنام قیصر اهل پاوه به اتهام واهی و کذب جاسوسی برای جمهوری اسلامی ایران، توسط گروهک تروریستی و تجزیه طلب کومله دستگیر و زندانی می شود.

قیصر چند مدت بعد به طرز مشکوکی در داخل زندان کومله کشته می شود.

به تازگی و چند سال بعد از این قتل درون گروهی، مطرح شده، قتل او توسط جمال احمدی و علی سیف و بر سر مسائل مالی و ثروت قیصر بوده است نه بخاطر جاسوسی برای جمهوری اسلامی ایران.

اخیرا جمال احمدی علی سیف را تهدید کرده در صورتی که ۱۰۰۰۰ دلار باج ندهد موضوع را به عبدالله مهتدی خواهد گفت و راز این جنایت را فاش خواهد کرد.

این است واقعیت درونی احزاب کمپ نشین.

فرد بیچاره را اعضای کومله تنها بخاطر ثروت و دارایی اش به قتل رساندند و به او انگ جاسوسی زدند تا راز این جنایت سر به مهر باقی بماند.

اردوگاه نشینانی که از وضع مالی خوبی برخوردار هستند بسیار مراقب خود باشند چرا که این بار شاید آنها جاسوس جمهوری اسلامی خطاب شوند و به سرنوشت قیصر دچار شوند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!