افشاگری محرمانه و اختصاصی آکام نیوز از تازه ترین تحولات داخلی اردوگاه کومله مهتدی در یک هفته گذشته

آکام نیوز/اختصاصی: یکی از کادرهای قدیمی گروهک کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران در گزارشی که بصورت اختصاصی برای آکام نیوز ارسال کرده است تازه ترین تحولات داخلی اردوگاه زرگویزله را فاش کرد.

به گزارش آکام نیوز، ج.ا از پیشمرگان قدیمی کومله اخیرا به عنوان مسئول پزشکی اردوگاه زرگویزله سازماندهی شده و ارگان پزشکی با مسئولیت ج.ا اداره می شود.

اما هنوز چند روز از شروع بکار ج. ا در پزشکی بعنوان مسئول نگذشته که خبرساز شده است.

نامبرده به ح.م پیشنهاد رابطه جنسی داده و ح.م نیز از او به سکرتاریه ت شکایت کرده است اما این شکایت بخاطر حساسیت شغلی ج.ا و نزدیکی او به کمیته مرکزی تا این لحظه به جایی نرسیده است اما ح کماکان در تلاش است تا شکایت خود را به سرانجام برساند.

گفته می شود دفتر سیاسی کومله به ح هشدار نیز داده است!

دفتر سیاسی کومله به ح.م هشدار داده در صورت پیگیری بیشتر این شکایت، او از اردوگاه اخراج خواهد شد!

 

 

تگ: 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

این یک چیز عادیە نە در کوملە بلکە در تمام گروهکهای چماق دار

بیکارن و کسی براشون ترە خورد نمیکنە و فساد اخلاقی هم تو اوجە

اونجا چیزی بە اسم ناموس وجود ندارە بیشتر افرادی کە رو بە گروهکهای کردی میکنند کمبود عاطفە و روابط جنسی دارن آخرشم یا برمیگردن یا خودکشی یا گوشت دم توپ میشن

من چهار ماە داخل کوملە بودم با چشمهای خودم هر روز شاهد این کارها بودم کادر کومیتە مرکزی زن و بچە داشت بە ما نیروهای جدید پیشنهاد دوستی میدادن

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!