- سه شنبه 6 اسفند 1398

2020 25 February

افشای ارتباط غیراخلاقی عضو دفتر سیاسی گروهک کومله با یکی از زنان اردوگاه

آکام نیوز/اختصاصی: طبق اطلاع واصله از اردوگاه زرگویزله کومله و گزارشی که توسط یکی از پیشمرگان بدستمان رسیده، مطلع شدیم، ارتباط غیراخلاقی یکی از اعضای دفتر سیاسی گروهک کومله، با یکی از زنان اردوگاه نشین، باعث دردسر بزرگی برای او شده است.

به گزارش آکام نیوز، ماجرای ارتباط غیراخلاقی صالح شریفی از اعضای شناخته شده دفتر سیاسی گروهک کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران ( شاخه عبدالله مهتدی ) با یکی از زنان اردوگاه زرگویزله، بعد از مدتها پنهان کاری، علنی شده و به همین علت فشار شدید روحی و روانی روی صالح شریفی باعث گوشه گیر شدن نامبرده شده است.

گفته می شود در حال حاضر صالح شریفی حال جسمی و روحی خوبی ندارد و زمام امور را نیز از دست داده است.

صالح شریفی از نزدیکان عبدالله مهتدی سرکرده کومله است و این موضوع باعث ضربه شدیدی به جایگاه نامبرده در بین پیشمرگان شده است.

ارتباطات غیراخلاقی و فساد اخلاقی اعضای کومله با زنان در اردوگاه، سالهاست به یکی از معضلات جدی اردوگاه نشینان تبدیل شده است و افراد زیادی به همین خاطر خودکشی کرده و یا ترک صفوف کرده اند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!