- پنجشنبه 10 مهر 1399

2020 01 October

افشای خبر داخلی کومله+ اختلافات دو گروهک کومله و حکمتیست به جدایی دو نفر کشیده شد

آکام نیوز/اختصاصی: برابر تازه ترین اخبار محرمانه از اردوگاه زرگویزله گروهک تجزیه طلب کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران ( شاخه عبدالله مهتدی )، مطلع شدیم، اختلافات این گروهک با گروهک موسوم به حکمتیست بر سر ازدواج دو پیشمرگ، باعث جدایی این دو نفر شده است.

به گزارش آکام نیوز، اختلافات بین گروهکها که سالهاست ادامه دارد، اخیرا به مسائل خانوادگی هم کشیده شده است.

همه گویا مانع ازدواج رامین کریمی ( از گروهک حکمتیست) و ریزان احمدی ( از گروهک کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران _ شاخه عبدالله مهتدی) هستند.

این دو نفر که سالها به هم علاقه داشتند و مدتها نیز نامزد بودند در حالیکه در شرف تشکیل زندگی و ازدواج بودند، به دلیل اختلافات عدیده کومله مهتدی با حکمتیست، ناچار شدند از یکدیگر جدا شوند.

این اختلافات در بین گروهکها به چه قیمتی تمام می شود؟

به قیمت ویران کردن زندگی خیلی از افراد فریب خورده و فروپاشی زندگی دهها پیشمرگ فریب خورده و بی سرپرست شدن دهها کودک بی گناه!

دو گروهکی که مدعی اصلی مبارزه برای احقاق حقوق زنان و کارگران هستند این چنین در واقعیت امر، از خجالت زنان و فرزندان کارگران در می آیند.!

قضاوت با افکار عمومی که خود بهترین قاضی و قضاوت کننده هستند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!