افشای پرونده افشین گرگی، پیشمرگ تروریست کومله

آکام نیوز/اختصاصی: بر پایه اخبار رسیده، مطلع شدیم، ماموریت جدید افشین امینی ملقب به افشین گرگی اهل بوکان در گروهک تروریستی کومله، اغفال جوانان کردستانی است.

به گزارش آکام نیوز، افشین گرگی از جانب گروهک تروریستی کوملە مامور شدە تا جوانان کردستانی را فریب دادە و بە کوملە بکشاند و آنها را بە آغوش مرگ بفرستد.

نفر بغل دست افشین که در تصویر می بینید، ارسلان جوزاک است، همان فردی کە توسط افشین بە کومله کشاندە شد و توسط وی بە ماموریت در داخل کشور فرستادە شد کە در دام نیروهای امنیتی گرفتار شد و در درگیری به هلاکت رسید.

شهین آشنا، فرزند سید محمد آشنا اهل بوکان، همسر افشین امینی بود که به بە علت آزار دادن همسرش، شهین از او جدا شد و بە آغوش وطن بازگشت.

مدتی قبل افشین بعد از افشای رابطه جنسی اش، با یک دختر فریب خوردە در کوملە مجبور شد تا با او ازدواج کند، چون بە گفتە فاروق بابامیری،عضو رهبری کومله، آبروی کوملە در میان بود!

شایان ذکر است، افشین گرگی دارای پروندهای متعدد قضایی بوده و از اوباش شناخته شده بوکان بود که بعد از شناسایی، از کشور متواری و به تفنگداران کومله مهتدی، ملحق شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!