افشای پشت پرده قتل فرمانده حزب منحله دمکرات کردستان

آکام نیوز: دو سال از قتل قادر قادری یکی از فرماندهان تفنگداران حزب منحله دمکرات کردستان(شاخه خالد عزیزی)، گذشت و این در حالی است کە سرکردگان این گروهک، انگشت اتهام را مطابق همیشه، به سمت جمهوری اسلامی ایران نشانە گرفتە اند.

به گزارش آکام نیوز، ولی حقایق بر همگان آشکار است کە یک مسئله خانوادگی باعث شد تا رابطە قادر قادری با یکی دیگر از کادرهای حزب منحله دمکرات، تیرە و تیرە تر شود، تا اینکە ملا عثمان هیزوپی با همکاری فردی از اعضای درجه یک خانواده قادر قادری برای وی دام گذاشتە و قادر کە برای قرار راهی محل مورد نظر بود در بین راە توسط ملا عثمان هیزوپی بە ضرب بیست و یک گلولە کشتە می شود.

لازم بە ذکر است ملا عثمان و یکی از اعضای درجه یک خانواده، قادر قادری هم اکنون در زندان اقلیم کردستان عراق بە سر می برند و این مسئله، غیرقابل کتمان است، با این حال سران حزب منحله دمکرات، بخاطر حفظ آبرو، دیگر نمی توانند حقیقت را اعلام کنند و ناچار هستند همچنان انگشت اتهام را به سوی جمهوری اسلامی ایران نشانه بروند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!