آکام نیوز: سایتهای گروهکهای تجزیه طلب کردی مدعی شدند، نیروهای نظامی حشد شعبی در کردستان ایران مستقر شده اند!

به گزارش آکام نیوز، گروهکهای کردی که از حضور نیروهای بسیج مردمی عراق برای کمک به سیل زدگان خشمگین هستند، وقتی موفق نشدند مردم را بر علیه حضور نیروهای حشد شعبی تحریک کنند این بار دست به یک بازی جدید زده اند.

 

حشد شعبی برای میلیتاریزه کردن کردستان وارد مناطق کردنشین شده اند!

سایت کرد و کردستان منتسب به حزب دمکرات کردستان، شاخه مصطفی مولودی در یک ادعای عجیب مدعی شده که حشد الشعبی در راستای میلیتاریزە نمودن مناطق مرزی ایران، از جملە کردستان ایران، مبادرت بە انتقال گستردەی نیروهای خارجی ” حشدالشعبی” بە این مناطق نمودە است.!

رسانه های دیگر کردی، نیز به همین شیوه مدعی شده اند که نیروهای حشد شعبی به طور گسترده و به صورت نظامی در شهرهایی چون، کرمانشاه، اشنویە و پیرانشهر مستقر شده اند.

رسانه های تفرقه افکن دشمن این حضور را لشکرکشی نیروهای بیگانەی وابستە بە سپاە قدس عنوان کرده و همچنین مدعی شده اند که صدها نیروی نظامی حشد شعبی در بوکان و سقز حضور دارند!

جالب تر آنکه این رسانه ها مدعی حضور بیش از 100 نیروی مسلح بسیج مردمی عراق در کردستان هستند!

ادعایی مضحک و پوچ که به هیچ عنوان صحت ندارد و هدف از این شایعه پراکنی ها، تشویش اذهان عمومی و منحرف کردن افکار عمومی و خصوصا کردستانی ها از ماجرای دستور وزارت خارجه آلمان است.

هفته گذشته وزارت امور خارجه آلمان در اطلاعیه ای اعلام کرد که به خاطر حضور حزب دمکرات و کومله و ناامن شدن منطقه کردستان، شهروندان آلمانی از سفر به کردستان خودداری کنند.

این موضوع باعث خشم و نفرت بیشتر مردم کردستان از اشرار ضد انقلاب شده و تروریستها که نگران از این موضوع هستند سعی دارند با طرح چنین ادعاهای دروغی، افکار عمومی را از این ماجرا منحرف کنند.

شایان ذکر است که هیچ نیروی نظامی حشد شعبی و خارجی در ایران و خصوصا کردستان ایران حضور ندارند و این موضوع کذب محض است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!