- یک‌شنبه 21 ژوئیه 2019

2019 21 July

برندگان و بازندگان اعتصابات ناموفق کردستان چه کسانی بودند

آکام نیوز: در جریان اعتصابات مغازه‌داران و کسبه‌ی شهر سنندج برندگان و بازندگانی داشت که‌: برندگان:هجری و مولودی و مهتدی و… بازندگان نیز مغازه داران و کسبه بودند!

دریافت دستمزد وطن فروشی و جاش بودن از آمریکا و اسراییل و سعودی برای پر کردن حساب هایشان و اغفال بیشتر افراد ادوگاه نشین و برخی فریب خوردگان داخلی که‌ از رمز و رازهایشان در جریان هستند.

بازندگان نیز مغازه‌دارانی که بدلیل شرایط نامساعد اقتصادی تحت فشار هستند و توان پرداخت اجاره‌بها را ندارند ولی در اثر تهدید خود و خانواده‌یشان توسط گروهک تروریستی دمکرات و کومله ناچار به بستن مغازه‌یشان شدند.

گروهک‌ها با تبلیغ این اعتصاب تحمیلی تلاش می‌کنند حاکمیت را نسبت به قوم کرد بدبین کنند و در تحلیل‌های خود این اقدام برای آنها دو سر برد باشد و موجب ایجاد فاصله بین مردم کرد و حاکمیت شود غافل از اینکه در نزد حکومت جمهوری اسلامی همواره حساب هموطنان کرد و گروهک‌ها جدا از هم بوده‌اند و هستند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!