تبعیض و نابرابری بین فرزندان سران حزب و پیشمرگ‌ها

آکام نیوز: سران احزاب کردی، هر کدام به‌ گونه‌ایی فرزندان خود را راهی کشورهای اروپایی کرده‌اند و در عالی‌ترین دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی مشغول تحصیل هستند و در عوض پیشمرگان ساده‌ باید در مقرهای مرزی در سرما و گرسنگی نگهبانی بدهند یا به‌ داخل کشور فرستاده‌ شوند و کشته‌ شوند……

این فرد “حه‌ته‌م جهانگیری” فرزند رستم جهانگیری می‌باشد که‌ آموزش‌های عالی نظامی را در کشورهای اروپایی طی کرده‌ است و در حال حاضر هم به‌ عنوان کادر اصلی یکی از کمیته‌های خارج از کشور حدکا مشغول خوشگزرانی هستند.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

ایشان “هژیر قادری” فرزند محمد نظیف قادری در سلیمانیه‌ و در دانشگاه آمریکایی مشغول ادامه‌ تحصیل هستند و همچنین دخترهای محمد نظیف “ژیار،توار و هلن” هر کدام آینده‌ایی تضمین شده‌ دارند و مشغول ادامه‌ تحصیل هستند.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

ایشان هم “آکام رحیمی” فرزند چکو رحیمی،معرف حضور هستند و نیازی به‌ توضیح نیست…….

………………………………………………………………………………………………………………………………………

“روژین بهرامی” دختر کاوه‌ بهرامی و همسر ایشان “فواد خاکی بیگی” که‌ به‌ حکم داماد کاوه‌ بودن هم از مرگ حتمی در داخل کشور نجات یافت و “رحیم گرگولی” فدای ایشان شد و هم در حال حاضر مسئول مقر سلیمانیه‌ حدکا می‌باشد و چنان زندگی تجملی برای خود درست کرده‌ است که‌ هیچ پیشمرگی توانایی درست کردن آن را ندارد.

………………………………………………………………………………………………………………………

این هم وضعیت اسفناک پیشمرگ‌ها و بچه‌های یتیمی که‌ تا آخر عمر حسرت داشتن پدر به‌ دلشان خواهد ماند.پیشمرگ‌های ساده‌ برای تامین ابتدائی‌ترین مایحتاج زندگی باید روزها منتظر سر ماه باشند و با پنجاه هزار دینار حزب خود را تامین کنند.هر انسان آزاده‌ و روشنفکری وقتی این تناقض و نابرابری‌ها را با چشم خود می‌بیند،به‌ راستی و واقعیت ماجرا پی برده‌ و راه درست را برای خود انتخاب می‌کند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!