افشای یک جنایت در حزب منحله دمکرات؛

آکام نیوز: افزایش تعداد تجاوزی ها در کادر رهبری موجب بروز ناامنی برای زنان پیشمرگ در اردوگاههای حزب دمکرات کردستان شده است.

به گزارش بولتن نیوز، یکی از نهادهای حقوق بشری( دیارونادیار) چندی پیش خبری مبنی بر تجاوز گروهی پیشمرگان حزب دمکرات به زنی بنام تیسو منتشر کرد.

در این ارتباط خبر رسیده که تعداد متجاوزان به خانم تیسو، 9 نفر بوده است.

حسن قادر زاده، کورش نصرتی،موسی باباخانی و خالد ونوشه از مسئولین حزبی نیز در بین این 9 نفر متجاوز هستند.

خبرهای رسیده از داخل اردوگاه حزب دمکرات حاکی از آن است که حزب دمکرات هیچ کاری برای دادخواهی این خانم نکرده و حتی آسایش هم از دستگیری و مجازات مسئولین خاطی حدک سرباز می زند.

حزب دمکرات نه تنها کاری برای این زن نکرده  و به شکایت او بخاطر حفظ آبرویشان رسیدگی نکرده اند، بلکه این خانم را تهدید کرده اند در صورت پیگیری بیشتر کارت لاینگری( کارت هواداری) او را باطل هم می کنند!

یکی از اقوام و نزدیکان این زن اعلام کرده که از جانب این خانم به مسئولین حزب و آسایش سلیمانیه دو هفته وقت می دهم که با خاطیان برخورد و تظلم مرا رسیدگی کنند در غیر اینصورت عکس و فیلم و مستندات رابطه اخلاقی تمامی این پیشمرگانی را که تهیه کرده ام برای سایتهای مرتبط ارسال کرده و آنها را افشا خواهم کرد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!