تجمع و اعتراض پیشمرگه ها مقابل دفتر سیاسی حدکا

آکام نیوز:متعاقب انتصاب کاوه بهرامی به سیاسی نظامی و اجرای ساختار جدید و در پی اعزام تیم های تشکیلاتی به داخل کشور، حزب منحله و تروریستی دمکرات کردستان ایران به دلیل ترس از اقدامات تلافی جویانه و عدم اعتماد به نیروهای داخل و عضو حزب قوانین سخت گیرانه ای را برای پیشمرگه های پست های نگهبانی تعریف کرده است.

این قوانین که مجری آن کاوه بهرامی است از تمرینات طاقت فرسای ورزشی تا حضور مداوم،تعویض مکرر پستها،لغو مرخصی ها و… را به این نیروها تحمیل کرده است و بسیاری معتقدند که هدر دادن توان و ظرفیت نیروها به بهانه های واهی و پوچ است آن هم در قبال عایدی بسیار ناچیز به همین سبب طی روزهای گذشته این افراد نگهبانی تجمع اعتراضی را مقابل دفتر دبیرکل به ادامه این روند برگزار کردند که با تهدید انفرادی هر یک از افراد توسط کاوه بهرامی این قائله خاتمه یافت.

از طرفی هجری نیز به جای رسیدگی به وضعیت و دلجویی تحصن کنندگان صریحاً اعلام داشته هرکس مخالف این وضعیت است، اسلحه خود را تحویل بدهد و برود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!