ترور یک کادر حزب منحله دمکرات کردستان یا حذف فیزیکی از سوی تفکرات درون حزبی

آکام نیوز:بر اساس برخی از اخبار رسیده از سلیمانیه عراق قادر قادری،عضو حزب دمکرات کردستان (حدک) در روستای هرتل در سلیمانیه به ضرب گلوله کشته می شود.

حزب منحله دمکرات کردستان قبل از هر کنکاشی،مسئولیت این سوءقصد را متوجه جمهوری اسلامی کرد و اعلام داشت که این ترور را افراد منسوب به جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران انجام داده اند!!

این در حالی است که پنج روز قبل هم از سوی حزب منحله دمکرات کردستان اخباری مبنی بر بمب گذاری در خودروی یک فرمانده حزب دمکرات کردستان ایران منتشر شد و گفتند این خودرو منفجر شده است و این فرمانده کشته شده است .

این ادعا ها از سوی تروریستهای دمکرات در حالی منتشر شد که در روزهای اخیر در استان سلیمانیه نا آرامی هایی رخ داده است و این اعتراضات به خشونت نیز کشیده شده است.

حال با این تفاسیر به نظر می رسد که حزب منحله دمکرات کردستان (حدک) می خواهد از اوضاع آب گل آلود اقلیم کردستان عراق ماهی خود را بگیرد و انفعال و درماندگی اعضایش را بدین طریق جبران کند و احساسات و توجه مردم کرد را به سمت خود جلب کند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!