- دوشنبه 23 سپتامبر 2019

2019 23 September

هر شهروند بوکانی با رژیم ایران باشد ترور خواهد شد!

آکام نیوز: تشکیلات مخفی گروهک تجزیه طلب حزب دمکرات کردستان ایران شهروندان کردزبان را به ترور تهدید کرد.

به گزارش آکام نیوز، سرکردگان حزب دمکرات کردستان ایران در مصاحبه با رسانه های خارجی، بارها اعلام کرده اند که این گروهک تروریست نیست و هر شهروند کردی، حق دارد با آنها باشد یا نباشد و این گروهک کسی را بخاطر مخالفت با این گروهکها، مورد بازخواست قرار نمی دهد!

همزمان با مصاحبه های اخیر سرکردگان حزب دمکرات کردستان ایران در خصوص تروریست نبودن این گروهک، وبسایت رسمی حزب منحله دمکرات کردستان ایران در تیتر اول خود، به شهروندان اهل بوکان هشدار داد در صورتیکه هر یک از آنها بر علیه حزب دمکرات باشند و از جمهوری اسلامی طرفداری کنند، بدون هیچ محاکمه ای، ترور خواهند شد!

تشکیلات مخفی مسلح گروهک حزب دمکرات کردستان ایران که به پیشمرگان شار شناخته می شوند، هر از چند گاهی عملیات های کور تروریستی در شهرهای کردنشین انجام می دهند و در همین راستا، امروز در بیانیه ای که در وبسایت رسمی حزب منحله دمکرات منتشر شده به شهروندان کردزبان هشدار دادند که هر گونه مخالفت آنها با این گروهک، با سزای مرگ همراه خواهد شد!

در چند ماه اخیر برخی دولت های اروپایی حاضر به اعطای پناهندگی سیاسی به اعضای گروهک حزب دمکرات نشده اند و دلیل آن را نیز انجام عملیات های تروریستی و مسلح بودن آنها در داخل شهرهای کردستان ایران عنوان کرده اند.

حزب دمکرات کردستان ایران که به دلیل حمایت آمریکا، رژیم عربستان سعودی و برخی سرویس های جاسوسی غرب و اسرائیل، نگرانی از تهدید علنی به ترور ندارد، چندین شهروندان کرد را به خاطر مخالفت با این گروهک ترور کرده اند و امروز نیز بدون هیچ نگرانی از عواقب این تهدید علنی به ترور، شهروندان را به مرگ تهدید می کنند.

متاسفانه در چنین شرایطی باز هم مدعیان نمادین دفاع از حقوق بشر سکوت کرده اند و هیچ واکنشی به این تهدیدهای آشکار از خود نشان نمی دهند و این مسئله قابل تامل است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!