توطئه قتل دو پیشمرگ اخراجی گروهک کومله+ آکام نیوز: پیشمرگان اخراجی تسلیم شوند

آکام نیوز: چندی پیش خبری درخصوص اخراج دو پیشمرگ قدیمی گروهک کومله بصورت اختصاصی منتشر شد، پیشمرگانی که شبها را در پارک های سلیمانیه به صبح می رسانند و آواره کوچه و خیابان های سلیمانیه هستند.

به گزارش آکام نیوز، پوریا فتاحی و شلیر دو پیشمرگی هستند که از گروهک موسوم به کومله زحمتکشان کردستان اخراج شده اند.

یک منبع موثق خبری در شمال عراق گزارش داد که سرکرده کومله، عمر ایلخانی زاده پیش از اخراج این دو نفر، به یکی از پیشمرگان مورد اعتماد خود، صادق زندی، فردی که در تصویر می بینید، ماموریت می دهد تا این دو پیشمرگ را به قتل برساند.

توطئه قتل دو پیشمرگ اخراجی گروهک کومله+ اسامی

اما بعد از ناکامی صادق زندی در ترور درون گروهی دو پیشمرگ کومله، عمر ایلخانی زاده تصمیم می گیرد آنها را از گروه اخراج کند تا در موقع مناسب و در بیرون از محوطه اردوگاه این دو نفر را به قتل برسانند.

گفته می شود صادق زندی به عمر ایلخانی زاده گفته در صورت قتل این دو نفر، افکار عمومی کومله را مسئول قتل معرفی خواهند کرد و بهتر است این قتل در خارج از اردوگاه اتفاق بیفتد.

علت دستور قتل این دو نفر، مظنون بودن آنها به جاسوسی برای کومله عبدالله مهتدی گزارش شده است.

مجددا به این دو نفر پیشنهاد می شود برای حفظ جان خود، سریعا خود به کشور بازگشته و خود را تسلیم نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی ایران کنند چرا که جان آنها به شدت در خطر مرگ است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!