- یک‌شنبه 28 فوریه 2021

2021 28 February

شهادت دو رزمنده بومی سپاه پاسداران در چالدران+ اسامی

آکام نیوز: تیم های مسلح ضد انقلاب به دستور کشورهای متخاصم و به قصد ناامن کردن مناطق شمالغرب کشور، هر از چندگاهی وارد کشور شده و اقدامات تروریستی انجام می دهند.

به گزارش آکام نیوز، صبح روز گذشته، یک تیم تا دندان مسلح ضد انقلاب وارد منطقه عمومی چالدران از توابع استان آذربایجان غربی شدند.

با اطلاع رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهداء آذربایجان غربی از ورود این تیم تروریستی، نیروهای سپاه پاسداران به منطقه چالدران و ارتفاعات اعزام شده و با محل اختفای این تیم، با تروریستها درگیر شدند.

در این درگیری که ساعاتی به طول انجامید، 2 تروریست به هلاکت رسیده و تعدادی نیز زخمی شدند.

متاسفانه در این درگیری دو تن از رزمندگان بومی سپاه پاسداران به نام های؛ سید علی اصغر حیدرزاده و توحید مستشاری به درجه رفیع شهادت نائل آمده و به کاروان شهداء ملحق شدند.

اقدامات تروریستی و ددمنشانه تروریستی ضد انقلاب با حمایت استکبار جهانی صورت می گیرد و قصد کشورهای متخاصم استفاده ابزاری از ضد انقلاب برای ناامن کردن مناطق مرزی کشورمان است و بدون شک با رشادت های رزمندگان، تروریستها هیچوقت به اهداف شوم خود نخواهند رسید و مرزهای جمهوری اسلامی ایران به قتلگاه تروریستها تبدیل خواهد شد.

این نوع اقدامات نشان دهنده عجز و ناتوانی دشمنان در تقابل با انقلاب اسلامی ایران است و گمراهان مزدور باید بدانند که این جنایتها از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران بی پاسخ نخواهد ماند.

ناگفته نماند با شروع فصل تابستان تحرکات دشمنان بیشتر شده و عوامل استکبار با دریافت پول های کلان به قصد ناامن کردن منطقه راهی این مناطق می شوند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!