جنایت تکاندهنده مدعیان آزادی+ قتل تکاندهنده عضو تسلیمی پژاک توسط پژاک!

آکام نیوز/اختصاصی: برابراخبار واصله از مریوان، مطلع شدیم شامگاه چهارشنبه 29/03/1398،راس ساعت 20:00، یکی از اهالی روستای گویزه کوره از توابع بخش مرکزی شهر مریوان، به نام سامان دانشور در داخل روستای محل زندگی خود، مورد هدف تیراندازی قرار گرفت و کشته شد.

به گزارش آکام نیوز، سامان دانشور از اعضای تسلیمی و تواب گروهک پژاک بود که مدتی بعد از تسلیم شدن، متاسفانه توسط نیروهای فرقه پژاک مورد انتقام گیری قرار گرفت و جانش را بدون هیچ دلیلی از دست داد، تنها گناه سامان فرار از فرقه پژاک و بازگشت به آغوش وطن و خانواده خود بود.

لازم به ذکر است از ساعت 05:00 بامداد سه شنبه، سپاه پاسداران، کوه میراجی مریوان محل حضور گروهک پژاک را هدف توپ باران شدید قرار داد که از تلفات آنها تاکنون خبری مخابره نشده است و بدنبال آن نیز در غروب روز بعد (چهارشنبه) ساعت 20:00، چنین اقدامی از طرف گروهک تروریستی انجام شد و این عضو تسلیمی پژاک کشته می شود.

جنایت های درون گروهی در بین گروهکها مرسوم است و افراد زیادی نیز هستند که موفق به فرار نمی شوند و بدون اینکه نامی از آنها برده شود، در داخل گروهکها کشته می شوند، افرادی نیز که موفق به فرار می شوند این گونه مورد انتقام این گروهکها قرار گرفته و بدون اینکه در هیچ دادگاهی محاکمه شده باشند و یا جرمی مرتکب شده باشند این چنین کشته می شوند و این ماهیت واقعی این گروهکهاست.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!