جوسازی گروهک کومله از یک پرونده؛ درگیری اراذل و اوباش در سنندج و تبلیغ کومله برای قاتل!

آکام نیوز: اوایل خردادماه سالجاری خبر درگیری شدید بین چند نفر از اراذل و اوباش که منجر به قتل شده بود، در شهر سنندج، پخش شد و این خبر به کومله هم رسید!

به گزارش آکام نیوز، گروهک تجزیه طلب موسوم به کومله زحمتکشان کردستان از هر اتفاق و ماجرایی در کردستان ایران به نفع خود، بهره برداری سیاسی می کنند.

چندی پیش در شهرستان سنندج بر اثر یک نزاع خیابانی و تسویه حساب شخصی بین چند نفر از اراذل و اوباش دو محله سنندج، چند نفر کشته و زخمی شدند.

پس از این نزاع و قتل خیابانی، رسانه های رسمی گروهک کومله ماجرا را تحریف کرده و سعی کردند تا یکی از طرفین درگیری را از اعضای خود معرفی کرده و به این ترتیب این پرونده را به سمت دیگری بکشانند.

اما اصل ماجرا از این قرار است؛

خسرو جمالی با اسلحه خود با همدستی افشین ملایی به محله (کورآوا) کورآباد، رفته و با بارزان خدامرادی و هادی صمدی و آزاد درگیر می شود که این درگیری خشن بین این چند نفر، منجر به کشته شدن بارزان خدامرادی و هادی صمدی شده و آزاد هم زخمی می شود.

پس از پایان این درگیری گروهک کومله به سرعت این خبر را بازتاب می دهد!

درگیری اراذل و اوباش در سنندج و تبلیغ کومله برای قاتل!

گروهک کومله در یک اطلاعیه، مقتولین را مواد فروش و مزدور جمهوری اسلامی خوانده  و قاتل را یکی از افراد فعال کومله معرفی می کنند و به این ترتیب بار دیگر اخبار واقعی را منحرف کرده و سعی در تشویش اذهان عمومی دارند.

گروهک کومله بارها اخبار درگیری اراذل و اوباش سطح یک و دو کردستان را بازتاب داده و سعی دارد از این افراد، قهرمان سازی کرده و آنها را مخالفین جمهوری اسلامی معرفی کنند که همواره در این امر ناکام مانده و راه به جایی نبرده اند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!