- پنج‌شنبه 25 فوریه 2021

2021 25 February

حسین یزدان پناه حکومت اقلیم کردستان عراق را بی عرضه خواند+ سرکرده حزب آزادی کردستان بدنبال قهرمان سازی

آکام نیوز: در پی حمله موشکی اخیر به اربیل پایتخت اقلیم کردستان عراق، گروهک تروریستی موسوم به حزب آزادی کردستان که اخیرا نام خود را به سپاه موهوم ملی کردستان تغییر داده اند، در بیانیه ای اعلام کردند که حسین یزدان پناه و نیروهایش، تا صبح بیدار هستند تا مردم اربیل راحت بخوابند!

به گزارش آکام نیوز، حسین یزدان پناه همچنین با انتشار عکسی که تاریخ آن مشخص نیست، خطاب به مردم کردستان عراق گفت؛

ما بعنوان حزب آزادی کردستان بیدار هستیم تا شما شب راحت بخوابید مردم اربیل!

حسین یزدان پناه همچنین در بیانیه خود اعلام کرد که آماده است تا خود و نیروهایش برای حفاظت از کردهای عراق، هر کاری بکنند!

سرکرده گروهک تروریستی حزب آزادی کردستان در بیانیه خود برای صدمین بار ضمن به رخ کشیدن پیروزی در جنگ موسوم به پردی، باز هم ضمن دهن کجی به کردهای عراق و حکومت اقلیم و پیشمرگان اقلیم کردستان عراق، مدعی شد که گروهک او بودند که در جنگ پردی پیروز شدند و اگر آنها نبودند کردستان سقوط می کرد و به این ترتیب ضمن بی عرضه نشان دادن پیشمرگان کردستان عراق، برای مسئولان بلندپایه حکومت نیز بطور غیرمستقیم خط و نشان کشیدند.

همین اتفاق در روزهای گذشته نیز تکرار شد و حسین یزدان پناه بطور مستقیم و غیرمستقیم در بیانیه خود متذکر شد که گویا نیروهای آسایش و پیشمرگان حکومت اقلیم بی کفایت هستند و از عهده امنیت شهروندان خود بر نمی آیند و این حسین یزدان پناه و نیروهایش هستند که تا صبح بخاطر مردم کردستان عراق خصوصا اربیل، بیدار هستند تا آنها آسوده بخوابند.

با اینکه این گروه تحت امر مستقیم پارتی هستند اما شواهد و قرائن نشان می دهد که حسین یزدان پناه نقشه های بزرگ تری برای حکمرانی بر کردهای عراق در سر دارد و گروهی که برای فرمانبرداری از پارتی تاسیس شد بزودی بلاجای آنها خواهد شد.

همان بلایی که داعش بر سر اربابان خود آورد و به بلای جان اربابان خود تبدیل شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!