حضور ساختارشکنانه جمعی از بوکانی ها در کوه ترغه و لزوم برخورد با ساختارشکنان هوداران کومله و دمکرات در روز روشن اعلام موجودیت کردند!

آکام نیوز: سایت های رسمی کومله و دمکرات در فراخوانی تحت عنوان " حضور در نوروز با سمای آزادی"، از مردم کردستان خواستند با این شعار به استقبال نوروز بروند و عده ای از هواداران این گروهکها نیز در تبعیت از کومله و دمکرات، وارد کوه ترغه بوکان شدند و در روز روشن به قوانین جاری در کشور دهن کجی کردند و روز بعد نیز بلافاصله سایتهای کومله و دمکرات ضمن انتساب این افراد به خود، با انتشار اخبار و تصاویر حضور اغتشاشگران، اخبار حضور آنها را بازتاب دادند!

به گزارش آکام نیوز، متعاقب فراخوان گروهکهای کومله و دمکرات، جمعی از جوانان دختر و پسر بوکانی که گویا از هواداران کومله و دمکرات بودند، بدون هیچ نگرانی از برخورد با آنها، در کوه ترغه بوکان جمع شده و با انتشار تصاویری از خود در شبکه های اجتماعی با یونیفرم های کومله و دمکرات و نصب پلاکارد این گروهکها، تحت عنوان " سه مای آزادی" و در دست داشتن گل سرخ به نشانه کومله، اقدام به رقص و پایکوبی کرده و این چنین به قوانین جاری کشور دهن کجی کردند.

این عده قلیل با تحریک گروهکهای کومله و دمکرات صبح روز 24 اسفندماه، در روز روشن، با لباس های فرم پیشمرگان کومله و دمکرات، به بهانه استقبال از نوروز در کوه ترغه، اقدام به خواندن اشعار به اصطلاح انقلابی کردند.

سایت آسوی روژهه لات کومله و کردستان میدیا حزب دمکرات هم بلافاصله با انتشار اخبار و تصاویر اختصاصی از این تجمع، اعتراف کردند که این افراد بنا به خواست احزاب کردستانی، با در دست داشتن گل سرخ به نشانه آزادی، با حضور برخی فعالان محیط زیست گردهم آمدند.

حضور فعالان به اصطلاح محیط زیست، در چنین مراسم هایی که به خواست گروهکهای کردی بوده، نشان می دهد که دستگیری های اخیر اعضای محیط زیست، از سوی نهادهای امنیتی کاملا به جا بوده و به هیچ عنوان ارتباطی با شغل شریف محیط زیستی ندارد، بلکه این افراد در پوشش محیط زیست در حال جاسوسی برای بیگانگان بودند.

افرادی که در تصویر می بینید همچنین با پخش تراکت و پیام های کومله و احزاب کردستانی، به رقص و پایکوبی پرداختند.

هوداران کومله و دمکرات در روز روشن اعلام موجودیت کردند!

هوداران کومله و دمکرات در روز روشن اعلام موجودیت کردند!

هوداران کومله و دمکرات در روز روشن اعلام موجودیت کردند!

شایسته است، نهادهای امنیتی با اخلالگران کوه ترغه برخورد کنند و اجازه عرض اندام به هواداران گروهکهای کردی را در روز روشن ندهند و هر چه سریع تر نسبت به خنثی سازی این توطئه ها اقدام کنند و اجازه سوء استفاده دشمنان از مراسم های ملی کشورمان را ندهند.

لازم به ذکر است جمعی از شهروندان بوکانی در تماس با سایت خبری تحلیلی آکام نیوز، ضمن اعلام برائت از این عده قلیل از هواداران کومله و دمکرات خواستار برخورد قاطع نیروهای امنیتی و اطلاعاتی با اغتشاشگران شدند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

باید باهاشون برخورد بشه

وزارت اطلاعات باید هر چه سریع تر اقدام کنه این خواست مردمه

لطفا نزارین دشمن هر کاری دلش میخواد انجام بده حساب ما کردها رو جدا بدونین از این چته ها

دشمن از روز اوّل روی منطقه‌ی کردنشین تکیه کرد؛ به دو جهت: یکی به‌خاطر قومیّت، یکی به‌خاطر مذهب؛ امیدوار بودند که بتوانند از این نقطه نفوذ کنند؛ در بلوچستان به یک نحو، در ترکمن‌صحرا به یک نحو، در کردستان به یک نحو. این اسناد و مدارک فراوان مربوط به منطقه‌ی کردستان که در نهان‌خانه‌های امنیّتی رژیم طاغوت بود، همه افتاد دست ما؛ ما فهمیدیم سیاستهای اینها آنجا چه بوده است و چه‌کار میکردند. اینها از این سیاستها میخواستند بعد از پیروزی انقلاب استفاده کنند و منطقه‌ی کردستان را تبدیل کنند به یک نقطه‌ی آسیب‌پذیر و آسیب‌زن نسبت به انقلاب؛ هدف این بود. حالا شعارهای گوناگونی میدادند؛ بعضی‌شان شعار چپ میدادند، بعضی حتّی شعارهای اسلامی میدادند. در همین منطقه‌ی کردستان از ضدّ انقلابِ معارض با نظام اسلامی، کسانی بودند که آیه‌ی قرآن میخواندند - که خب همه یادمان هست؛ کسانی که در این قضیّه بودند، یادشان هست - امّا در واقع داشتند برای ضدّ انقلاب، برای آمریکا، برای رژیم صهیونیستی کار میکردند، تلاش میکردند؛ و همه‌ی نیروی خودشان را هم مصرف کردند بلکه بتوانند آن منطقه را ناامن کنند؛ خب این منطقه ناامن نشد. خب بله، جوانهای ما از جاهای مختلف رفتند کردستان امّا اگر دل مردم کُرد با انقلاب نبود، باز هم اینها میتوانستند کار بکنند؟ معلوم است که نه؛ اگر ده برابر آن مقداری که ما نیرو فرستادیم کردستان، میرفتند کردستان امّا دل مردم کرد با اینها نبود، نمیتوانستند کار بکنند؛ مردم کُرد و خیلی از علمای کُرد دلشان با اینها بود؛ بعضی از علمای کرد را ضدّ انقلاب شهید کرد، که آخرینش همین چند سال پیش مرحوم شیخ‌الاسلام بود؛ در سنندج این مرد خالص و پاک را شهید کردند؛ بنابراین کاری که در آن منطقه انجام گرفت به همّت برادران بود.۱۳۹۴/۰۲/۱۴
بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای ستاد کنگره‌ی گرامیداشت شهدای پیشمرگان مسلمان کورد

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!