حمله اعضای حزب منحله دمکرات کردستان به نیچروان بارزانی؛ چرا مصطفی هجری در ردیف اول مراسم تحلیف بارزانی نبود؟!

آکام نیوز: مصطفی هجری سرکرده گروهک موسوم به حزب دمکرات کردستان ایران به همراه عبدالله حسن زاده به مراسم تحلیف نیچروان بارزانی رفتند.

به گزارش آکام نیوز، مراسم تحلیف نیچروان بارزانی رئیس جدید اقلیم کردستان عراق 20 خردادماه در سالن سعد عبدالله اربیل، مرکز اقلیم کردستان، برگزار شد.

چرا مصطفی هجری در ردیف اول مراسم تحلیف بارزانی نبود؟!

افراد زیادی به عنوان مهمان ویژه به مراسم تحلیف نیچروان بارزانی دعوت شده بودند و مهمانان اکثرا افراد صاحب منصب و بلندپایه در دولت های منطقه بودند، اما در این بین و بخش مضحک ماجرا جایی است که گروهکهای تجزیه طلب کردی هم خود را به مراسم تحلیف رسمی دولت منطقه اقلیم کردستان عراق دعوت کردند و عدم حضور سرکردگان دمکرات در ردیف اول مهمانان دولتی به آنها بر خورده است!

سرکردگان گروهکها و خصوصا مصطفی هجری و عبدالله حسن زاده که شان خود را در ردیف اول مهمانان می دیدند، اما در چند ردیف آخر نشسته بودند، ناراحت از این موضوع، بعد از پایان مراسم، به نیروهای خود دستور حمله رسانه ای به دولت اقلیم کردستان عراق دادند و این تصمیم مسئولان اقلیم را زیر سوال برده و به مقامات حمله کردند!

این در حالی است که سرکردگان گروهکهای کردی، هیچ مسئولیتی ندارند و تنها سرکرده یک گروه 100 نفره تروریست هستند که در خاک اقلیم کردستان به عنوان مهمان این حکومت حضور دارند و توقعاتی این چنینی از مقامات اقلیم بسیار مضحک و کودکانه است.

گویا سرکرده دمکرات انتظار داشته در کنار نیچروان بارزانی و مولود چاووش اوغلو بنشیند و جوگیر شده و خود را یک مقام دولتی دیده است!

حکومت اقلیم کردستان عراق نباید اجازه دهد چنین گروهک هایی اینگونه به آنها در شبکه های اجتماعی بی حرمتی کرده و با اینکه جای آنها در چنین مراسمی نبوده طلبکارانه هم برخورد کنند و به خود اجازه دهند که مقامات حکومت اقلیم کردستان را بازخواست کنند!

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

تحلیفش به‌درد عمه‌اش می‌خورد، پس از برگزاری رفراندوم (که بارزانی‌ها از بس دزدیده بودند برای فرار از عذاب وجدان و جواب نسل‌های آینده تن به این کار دادند گرنه آنرا هم هاپولی می‌کردند ...!.)، دیگر نه اثری از کردستان مانده و نه اثری از پارلمان قلابیش و نه اثری از حکومت هریم قلابی‌ترش ...!.
در واقع رفراندوم هیچ اثری نداشت حداقل چهره‌ی کذاب و کریه سردمداران قلابی کردستان عراق را که از خوان بیدریغ مسئله‌ی کورد و با پشت ایستادگی ترکیه و ایران (آنها هم برای فرار از تبعات مسئله‌ی کورد بر کشورشان ...!) پولها از بیت‌المال به‌جیب زده و میلیاردها دلار در حسابه‌های سوئد و دیگر جاها به چپاول برده‌اند همه را برملا و برباد داد ...!.
الله اعلم

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!