- سه شنبه 6 اسفند 1398

2020 25 February

حمله تند امام جمعه سنندج به کومله و دمکرات+ مردم کردستان هرگز شکنجه‌های گروهک‌های ضدانقلاب را فراموش نمی‌کنند

آکام نیوز: امام جمعه سنندج ضمن اذعان به کشتار مردم کردستان توسط کومله و دمکرات، گفت: دشمنان با اجیرکردن گروهک‌های ضدانقلاب تعداد زیادی از مردم انقلابی این استان را به بدترین شکل ممکن شکنجه داده و به شهادت رساندند.

به گزارش آکام نیوز، ماموستا فایق رستمی که از محبوبیت زیادی در بین مردم استان کردستان برخوردار است و صحبتهای ایشان برای مردم کردستان، بسیار مهم است، ظهر امروز یکشنبه 8 دی ماه 1398، در دیدار با مدیر و جمعی از مدیران و کارکنان مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در سنندج، ضمن اعلام اینکه ضد انقلاب از روز پیروزی انقلاب به دنبال نفاق و تفرقه افکنی در بین اقوام ایرانی و کرد ایرانی بوده، اظهار کرد: دشمنان از آغاز انقلاب اسلامی تاکنون همواره دنبال ایجاد تفرقه و شکاف بین اقوام مختلف در ایران اسلامی بوده است.

ماموستا رستمی تصریح کرد: دشمنان در آغازین سال‌های انقلاب از هر توطئه و دسیسه‌ای برای جداکردن مردم کردستان از نظام استفاده کردند اما با وجود تمام هجمه‌هایی که به این مردم وارد کردند به اهداف شوم و تفرقه افکنانه‌ای که در سر می‌پروراندند دست نیافتند.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری، ضمن تاکید بر پایبندی کامل مردم کردستان به نظام جمهوری اسلامی ایران و نفرت کردها از گروهکهای وطن فروش و مزدور مستقر در شمال عراق، اضافه کرد: مردم کردستان همواره ثابت کرده‌اند که وفادار به نظام و ولایت هستند و در مسیر دفاع از انقلاب و ارزش‌های آن از تمام داشته‌های خود می‌گذارند.

ماموستا فایق رستمی با اشاره به توطئه‌های تجزیه‌طلبانه دشمنان انقلاب و خصوصا کومله و دمکرات، در اوایل پیروزی این نظام الهی در استان‌های مرزنشین، گفت: دشمنان با اجیر کردن گروهک‌های ضدانقلاب تعداد زیادی از مردم انقلابی این استان را به بدترین شکل ممکن شکنجه و به شهادت رساندند که این موارد از حافظه تاریخی مردم کردستان فراموش نمی‌شود.

وی افزود: مردم این استان در آغازین سال‌های پیروزی انقلاب در دو جبهه با دشمنان داخلی و خارجی نظام مقابله و هرگز فریب توطئه‌های آنان را نخوردند.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: دشمنان انقلاب، دشمن همه ملت ایران هستند و کرد، فارس، ترک و عرب برای آنها تفاوتی ندارد، گفت: بلکه تلاش می‌کند دوستداران نظام ریزش کنند.

ماموستا رستمی خاطرنشان کرد: دشمن هیچگاه خواهان سعادت مردم کرد نبوده و مردم این خطه به درستی این موضوع را درک کرده و به واسطه همین شناخت، بصیرت و آگاهی هرگز در دام توطئه افکنی‌های دشمنان نیفتاده‌اند.

وی تصریح کرد: در طول چهل سال انقلاب مردم ایران به ویژه مرزداران در این کشور اسلامی همه مشکلات و هجمه‌ها را از جنگ تحمیلی گرفته تا تحریم‌های اقتصادی و غیره تحمل کرده و هرگز از مواضع ارزشی و انقلاب خود عقب‌نشینی نکرده‌اند.

امام جمعه سنندج، ضمن اشاره به شکنجه های وحشیانه مردم کردستان از بدو انقلاب تا کنون توسط اشرار کومله و دمکرات، خاطرنشان کرد: زمانی را به یاد دارم که با وجود آزار و اذیت‌هایی که توسط گروهک‌های ضد انقلاب به مردم این خطه روا داشته می‌شد مردم محکم پای انقلاب ایستادند و جوانان زیادی را در این راه تقدیم انقلاب و ارزش‌های آن کردند.

ماموستا رستمی صبر را از دیگر مولفه‌های اقتدار و عظمت امروز ایران اسلامی دانست و گفت: اگر صبر و شیکبایی نبود ملت ما در برابر هجمه‌های گسترده دشمنان که از آغاز پیروزی انقلاب تا کنون هر روز گسترده تر و در قالب‌های مختلف علیه ما پیاده شده به پیروزی نمی‌رسید.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری افزود: امنیت امروز ایران به عنوان بزرگترین سرمایه این ملت به راحتی به دست نیامده و ثمره خون هزاران شهید شیعه و سنی است که پای درخت نظام ریخته شده است.

ماموستا رستمی خاطرنشان کرد: قطره قطره خون شهدا برای تک تک ما پیام دلبستگی به نظام، ایثار، گذشت، ولایت‌مداری و غیره دارد که باید به درستی این پیام را درک و در مسیر اهداف شهیدان حرکت کنند.

وی تصریح کرد: علما و روحانیون باید مانند پل ارتباط بین مردم و مسئولان باشند و اجازه ندهند مردم به واسطه برخی مشکلات و کمبودها از نظام دلسرد شوند.

امام جمعه سنندج، با بیان اینکه مشکلات در کشور کم نیست اما این مشکلات نباید موجب یاس و ناامیدی جامعه شود، گفت: زمینه رفع مشکلات باید با درایت، اتحاد و همبستگی و حرکت جهادی فراهم شود.

ماموستا رستمی خاطرنشان کرد: بهره‌گیری از توان نخبگان و رونق تولید و اشتغال راه نجات امروز کشور از مشکلات است.

وی با بیان اینکه امروز ایران اسلامی مرکز و پرچم دار صلح دوستی در جهان است، گفت: وحدت اسلامی راه نجات جهان اسلام از توطئه‌های دشمنان است و ایران در مسیر وحدت‌آفرینی در جهان اسلام نقش تعیین کننده‌ای دارد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!