- دوشنبه 31 شهريور 1399

2020 21 September

حمله تند عمر ایلخانی زاده به خبات کردستان: آنها ورشکسته های سیاسی هستند

آکام نیوز: عمر ایلخانی زاده سرکرده گروهک تروریستی کومله زحمتکشان کردستان در اظهارات تندی خطاب به خبات کردستان ایران گفت؛ خبات کردستان، یک حزب ورشکسته سیاسی است.

 

به گزارش آکام نیوز، عمر ایلخانی زاده در ادامه ضمن اشاره به همکاری های گسترده خبات کردستان با مجاهدین خلق (منافقین)، گفت؛ خبات کردستان در درون سازمان مجاهدین خلق ایران، ذوب شده است و اختیاری از خود ندارند.

 

سرکرده کومله زحمتکشان کردستان همچنین گفت؛ خبات، دشمن کرد و دشمن دمکراسی هستند و هرگز نباید به قدرت برسند.

 

عمر ایلخانی زاده ضمن خودفروش خواندن خبات کردستان در ادامه اظهار کرد؛ تعدادی از اعضای خبات کردستان، قبلا سابقه سیاسی مختصری داشتند اما به علت خودفروشی، خود را خراب کرده اند.

 

این اظهارات در یک محفل درون گروهی مطرح شده است.

 

اظهارات عمر ایلخانی زاده بر علیه سازمان خبات در حالی مطرح می شود، که کومله تحت امر او، بارها با اعضای خبات در نشست های مختلف حضور پیدا می کند و دیدارهای دوجانبه زیادی نیز با سرکردگان خبات برگزار می کند.

گروهکهای کردی همواره در جلوی دوربین و رسانه ها ژست اتحاد و دوستی می گیرند اما در واقعیت امر، دشمن سرسخت یکدیگر هستند و هرگز همدیگر را قبول ندارند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!