حمله تند معاون سرکرده کومله زحمتکشان به کومله کمونیستی؛ جدال های شما غیرسیاسی است، بس کنید، خجالت بکشید!

آکام نیوز: معاون دبیرکل گروهک موسوم به کومله زحمتکشان کردستان، سرکردگان گروهک کومله کمونیستی را افرادی غیرسیاسی خواند.

به گزارش آکام نیوز، رضا کعبی معاون اول عمر ایلخانی زاده سرکرده گروهک تجزیه طلب موسوم به کومله زحمتکشان کردستان در سخنانی تند، سرکردگان کومله کمونیستی را به باد انتقاد گرفت.

معاون سرکرده کومله زحمتکشان کردستان در واکنش به درگیری های داخلی اخیر در اردوگاه کومله، سازمان کردستان حزب کمونیست ایران ( شاخه ابراهیم علیزاده)، اظهار داشت؛

جدال اعضای حزب کمونیست ایران در این روزها علیه هم، نازل ترین و غیرسیاسی ترین جدال حزبی چند دهه اخیر است، بس کنید!

رضا کعبی همچنین بطور غیر مستقیم از صلاح مازوجی برای دبیرکلی کومله کمونیستی حمایت کرد و سیاست های چند سال اخیر سید ابراهیم علیزاده سرکرده گروهک کومله کمونیستی را مورد انتقاد قرار داد.

این انتقادات و نصایح از سوی رضا کعبی، در حالی مطرح می شود که خود رضا کعبی، از سوی حزب کمونیست کارگری، حکمتیست، متهم به طراحی و برنامه ریزی برای ترور رحمان حسین زاده عضو رهبری کمونیست کارگری، شده و از سوی سرکردگان کمونیست کارگری، مورد بازخواست قرار گرفته است.

یکی از اعضای رهبری کمونیست کارگری در پاسخ به نصیحت های رضا کعبی به کومله رقیب، گفت؛

آقای رضا کعبی، انگار تصمیم گیری های جمعی تشکیلات شما، در طرح ترور رحمان حسین زاده و دیگران اوج سیاسی ترین برخورد شما در چند دهه اخیر بوده است! پس شما بس کنید کاک رضا کعبی!

عضو رهبری کمونیست کارگری در ادامه خطاب به معاون عمر ایلخانی زاده گفت؛

انگار اگر همه اعضای حزب کمونیست ایران، به دامن تشکیلات قومی شما بیفتند، بسیار سیاسی عمل کرده اند!

شما خودتان پرونده سالمی در این مورد ندارید و نصیحت غیرسیاسی شما هم پشیزی ارزش ندارد.

ناگفته نماند در روزهای اخیر، دامنه درگیری های داخلی گروهکهای کمونیستی به حدی بالاگرفته که سرکردگان گروهکهای کردی، نگران انشعاب قریب الوقوع از سوی رقبای خود هستند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!