حمله تند و بی سابقه عضو رهبری کمونیست کارگری به گروهکهای کردی: همه آنها تروریست هستند

آکام نیوز، رحمان حسین زاده که از اعضای اصلی و بنیانگذار حزب کمونیست کارگری حکمتیست می باشد با حمله به گروهکهای کومله(جناح عبدالله مهتدی)،حزب دمکرات کردستان(جناح های مصطفی هجری و مصطفی مولودی)، گروهک خبات و گروهک پژاک، آنها را گروهکهای تروریست خواند و گفت؛ گروهک پژاک، پژاک سامان دانشور را به صرف اینکه از گروهک فوق جدا شده و اهداف این گروهک راقبول نداشته ترور کردند و خواسته این گروهک این است که باید مردم کردستان را هم برده و اسیر پژاک کنند.

به گزارش آکام نیوز، رحمان حسین زاده عضو رهبری کمونیست کارگری همچنین گفت؛ گروهک دمکرات و خبات نیز در مرزهای ایران اقدام به اخاذی و باج گیری از قشر مستضعف و فقیر جامعه کولبران کرده و گاها گروهکهای دمکرات و خبات سر باج گیری از کولبران با هم در جنگ و نزاع و درگیری هستند.

عضو رهبری حکمتیست ادامه داد؛ جناح عبدالله مهتدی با حمله به جناح عمر ایلخانی زاده و حزب کمونیست ایران، بارها درگیری های خونینی داشته و در داخل کردستان ایران هم با روانه کردن تیم های تروریستی اقدام به ترور شهروندان کرد می کند .

رحمان حسین زاده همچنین بار دیگر انگشت اتهام ترور را به سمت عبدالله مهتدی دراز کرد و گفت؛

عبدالله مهتدی سرکرده کومله هم، بارها در صدد ترور اعضای حزب کمونیست کارگری بوده است .

رحمان حسین زاده ضمن اعلام مخالفت با ترور شهروندان کرد با هر تفکر و عقیده ای گفت؛

ما به عنوان حزب کمونیست کارگری، حکمتیست، با ترور شهروندان کرد با هر تفکر و عقیده ای مخالف هستیم.

البته در ارتباط با این ادعای رحمان حسین زاده باید متذکر شد که شاخه گارد آزادی به سرپرستی عبدالله دارابی شاخه نظامی این حزب را در سال ۱۳۸۰ به منطقه مریوان روانه کرد و در داخل شهر به خودروهای شخصی مردم تیراندازی کرده و در شهرک هجرت و تعدادی روستاهای اطراف مریوان اقدام به اخاذی کردند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!