دستگیری عناصر وابسته به گروهک تروریستی کمونیست کارگری

آکام نیوز-اختصاصی: باخبر شدیم دو تن از فعالان چپ وابسته به گروهک تروریستی حزب کمونیست کارگری(حکمتیست) توسط نیروهای امنیتی در تهران شناسایی و دستگیر شده اند.

به گزارش آکام نیوز، امیرحسین محمدی‌فر و ساناز الهیاری دو تن از فعالان چپ وابسته به حزب کمونیست کارگری (حکمتیست ها) هستند که چهارشنبه شب بازداشت شدند.

این دو نفر چهارشنبه‌شب ۱۹ دی‌ماه در منزل پدری خود در تهران دستگیر شدند.

این دو عضو کمونیست کارگری، از اعضای هیأت تحریریه نشریه «گام» بودند.

نشریه سیاسی، صنفی و فرهنگی «گام»، یک نشریه تلگرامی است که با سردبیری امیرحسین محمدی‌فر منتشر می‌شود.

این نشریه که ارگان رسمی رسانه ای وابسته به حکمتیست ها می باشد، در سلسله یادداشت‌هایی با موضوع‌های کارگری و در پیوند با اعتراض‌های اخیر در ایران و با هدف به بیراهه کشاندن اعتراضات مسالمت آمیز مردم و اغتشاشات اخیر منتشر کرده است.

این نشریه موضوعات مربوط به کمونیست کارگری را پوشش می دهد.

قابل ذکر است در 18 آذر سال 1386 نیز امیرحسین محمدی به اتهام همکاری با کمونیست کارگری در اعتراضات کوی دانشگاه تهران به همراه اعضای دفتر تحکیم وحدت توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده بود، اما مجدداً آزاد شده و این بار با هدایت حکمتیست ها سعی در ساماندهی اغتشاشات خیابانی و به خشونت کشاندن برخی اعتراضات مسالمت آمیز کارگری داشت.

جزئیات تکمیلی این خبر در روزهای آینده در آکام نیوز منتشر می شود...

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!