6 پیشمرگ گروهک تروریستی کومله زحمتکشان کردستان با اسلحه خود را تحویل نیروهای اطلاعاتی دادند+ اسامی

آکام نیوز/اختصاصی: یک مقام امنیتی در گفتگوی اختصاصی با آکام نیوز، از تسلیم شدن 6 پیشمرگ گروهک تروریستی کومله زحمتکشان کردستان(شاخه عمر ایلخانی زاده) به نیروهای اطلاعاتی استان آذربایجان غربی خبر داد.

به گزارش آکام نیوز از آذربایجان غربی، 6 نفر از پیشمرگان گروهک تروریستی کومله که در محل تیراندازی مقر هلگورد حضور داشتند در اعتراض به جو حاکم بر اردوگاه کومله و آدمکشی، از طریق جدار مرزی اقلیم کردستان عراق با جمهوری اسلامی ایران خود را تحویل نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی ایران دادند.

این شش پیشمرگ همگی با اسلحه و یونیفرم پیشمرگی خود را تحویل داده اند و هم اکنون در اختیار نیروهای امنیتی استان آذربایجان غربی هستند.

اسامی این پیشمرگان که بصورت اختصاصی در اختیار آکام نیوز قرار گرفته است به شرح زیر اعلام می شود؛

1.آراس رحیمی(این پیشمرگ از مجروحان تیراندازی بوده و زخمی است و تحت درمان قرار دارد).

2.بشیر زهره

3.هژیر عباسی

اسامی 3 نفر دیگر از تسلیمی ها به همراه اطلاعات، تکمیلی در همین ارتباط بزودی در کانال تلگرام، اینستاگرام،فیسبوک و سایت خبری تحلیلی آکام نیوز منتشر می شود...

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

کارخوبی کردن

اعترافات شون رو پخش کنید درود بر سربازان گمنام امام زمان عج

ممنون از خبرهای خوب شما شما سال قبل گفتید پیشمرگان که بخوان برن اروپا خانواده هاشون بیان ستاد خبری وزارت اطلاعات بهشون ۵۰۰۰ هزار دلار میدید هنوزم این قانون هست؟

تا باشه از این خبرها

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!