ارتباط تیم حزب دمکرات در نوسود با سرکردگان حزب قطع شد

آکام نیوز: در پی قطع ارتباط یک تیم مسلح وابسته به حزب دمکرات کردستان ایران در منطقه نوسود، خانواده اعضای این تیم، سرکردگان دمکرات، را مورد انتقاد شدیدی قرار داده اند.

به گزارش آکام نیوز، یک منبع موثق خبری گزارش داد، یک تیم اعزامی از سوی حزب منحله دمکرات کردستان ایران، وارد منطقه نوسود کرمانشاه شده است.

با اطلاع نیروهای سپاه پاسداران از حضور این تیم، در منطقه، نیروهای سپاه وارد محل مورد نظر شده و ارتفاعات منطقه نوسود را محاصره کردند.

گفته می شود همزمان یک تیم فرقه پژاک و یک تیم حزب دمکرات در این منطقه حضور دارند.

برخی شنیده ها حاکی از آن است که ارتباط تیم مسلح حزب دمکرات کردستان ایران با سرکردگان این گروهک در شمال عراق کاملا قطع شده و تا این لحظه سران دمکرات اطلاعی از سرنوشت این تیم ندارند.

شایان ذکر است ارتباطات تیم های گروهکهای کردی، از طریق موبایل ماهواره ای ثریا انجام می شود و بطور معمول در صورت قطع ارتباط، امکان به خطر افتادن یا انهدام تیم ها متصور است و به همین دلیل سرکردگان حزب دمکرات نگران سرنوشت این تیم هستند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!