- یک‌شنبه 22 سپتامبر 2019

2019 22 September

انهدام تیم مسلح گروهکهای کردی در ‌چالدران / هلاکت ۲ تروریست

آکام نیوز/اختصاصی: قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شمالغرب کشور، موفق به انهدام تیم تروریستی ضد انقلاب شد.

به گزارش آکام نیوز، این تیم گروهک کردی، ‌در منطقه چالدران به کمین سپاهیان افتادند که این درگیری منجر به کشته شدن دو عضو تیم شد.

در جریان این درگیری که صبح امروز اتفاق افتاد، ‌رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) با این تیم وابسته به استکبار جهانی که قصد نفوذ به داخل مرزهای کشورمان را داشتنئ‌، در منطقه عمومی چالدران در استان آذربایجان غربی درگیر شدند.

براساس این گزارش، در این درگیری ‌دو عضو تیم، کشته شده و تعدادی از آنها نیز بشدت زخمی شدند و متاسفانه 2 نفر از رزمندگان شجاع و دلاور بومی چالدران هم به فیض شهادت نائل آمده و به کاروان شهدا ملحق شدند.

‌در این درگیری سنگین، ‌مقادیر قابل توجهی سلاح، تجهیزات‌، مهمات و سیستم‌های ارتباطی از تروریست‌ها کشف و ضبط شد و عملیات تعقیب بقایای متواری شده این تیم تروریستی همچنان ادامه دارد.

خبرهای بیشتر در ساعات آینده منتشر می شود...

برای اطلاع از تازه ترین اخبار مرتبط کانال تلگرام و سایت آکام نیوز را دنبال کنید.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!