برگزاری محافل پنهانی توسط طیف های مختلف رهبری برای جانشینی شیخ عبدالله مهتدی

آکام نیوز/اختصاصی: یکی از اعضای قدیمی و شناخته شده گروهک تروریستی و تجزیه طلب کومله که به دلایل امنیتی، قادر به افشای نام او نیستیم، در خبری اختصاصی که برای آکام نیوز ارسال کرده است، از برگزاری نشستهای محرمانه و پنهانی برخی محافل و طیف های مختلف از کادرهای کمیته مرکزی، برای جانشینی شیخ عبدالله مهتدی خبر داد.

به گزارش آکام نیوز، در پی جدی تر شدن وضعیت وخیم جسمانی سرکرده کومله، گزینه هایی در مقابل عبدالله مهتدی، قد علم کرده اند.

با توجه به اینکه برخی اعضای کمیته مرکزی و حتی پیشمرگان می دانند که وضعیت جسمانی عبدالله مهتدی بسیار وخیم است و احتمال اینکه هر لحظه خبر مرگ او اعلام شود، قوت گرفته است، هر یک از اعضای کمیته مرکزی گزینه های خود را مورد بررسی قرار می دهند.

اما یکی از گزینه های جدی برای جانشینی عبدالله مهتدی، عبدالله آذربار است.

آذربار با اینکه در واقعیت امر، بعنوان گزینه و نفر چهارم بعد از عبدالله مهتدی، مطرح است، اما یکی از گزینه های جدی و مشترک اعضای کمیته مرکزی در مقابل عبدالله مهتدی است.

شایان ذکر است عبدالله مهتدی دچار یک بیماری غیرقابل علاج شده است و برخی اخبار رسیده حاکی از آن است که روز به روز وضعیت جسمی سرکرده کومله، رو به وخامت می گذارد.

اخبار تکمیلی در همین ارتباط متعاقبا منتشر می شود.

تگ: 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!