خبرفوری/جزئیات کامل درگیری مسلحانه سردشت

آکام نیوز/اختصاصی: یک مقام امنیتی در گفتگوی اختصاصی با آکام نیوز، جزئیات درگیری مسلحانه امروز سردشت را اعلام کرد.

به گزارش آکام نیوز، مرزبانان کشورمان، حوالی ساعت 01:00 بامداد جمعه، در منطقه «گوریلکه» واقع در ۲۰ کیلومتری سردشت و در نزدیکی منطقه «بلفت» و «دوپازه» با اشرار گروه تروریستی پژاک درگیر شدند.

مرزبانان کشورمان که برای کنترل و پایش مناطق مرزی، در این منطقه حضور داشتند، این تیم تروریستی را شناسایی کردند.

به گفته این مقام امنیتی، در جریان درگیری مسلحانه با این تیم تروریستی که متعلق به فرقه پژاک بودند، دو نفر از کادرهای مرزبانی کشورمان به همراه یک سرباز وظیفه به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

اسامی شهدای این درگیری؛ شهید استوار «تقی بهره‌ور» فرمانده پایگاه اهل مراغه، «هادی عبدی» کادر هنگ مرزی اهل میاندوآب و «علیرضا اسلام دوست» سرباز هنگ مرزی اهل تبریز اعلام می شود.

اخبار تکمیلی در همین ارتباط، بزودی در آکام نیوز منتشر می شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

دیدگاه‌ها

انشالله همه شون نابود بشن دقت کردید یک مدتیه پژاک فعال شده؟ چرا کاری نمیکنید> تیم های ترور حزب دموکرات داخل کشور هستن تشکیلات مخفی هستن راحت میکشن و میرن

خیلی از نیروهای مدافع وطن مظلوم هستن با کمترین حقوق میرن مرزبانی میکنن تسلیت میگم به حضرت آقا و سربازان گمنام امام زمان و کلیه نیروهای مسلح از سایت خوب شما بخاطر اطلاع رسانی های منظم و درست هم ممنون

تا اوضاع کردستان عراق شلم شورباست باید انتظار همین کارها را داشت مگر اینکه حشد الشعبی همانطور که موصل را از داعش پس گرفت آنجا را هم پس گرفته و به تمامیت عراق متصل کند.

پژاک یە گروهک تروریستیە

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!