- پنج‌شنبه 13 دسامبر 2018

2018 13 December

خبرفوری/شهادت دو مرزبان در پی درگیری با اشرار مسلح ضد انقلاب در سردشت

آکام نیوز:حدود ساعت 23(سه شنبه شب)در هنگ مرزی سردشت،گروهان بیوران برحک مرزبانی کانی سیو،یک گروه 20 نفره ضد انقلاب به قصد ایجاد ناامنی و اقدامات تروریستی وارد خاک کشورمان شدند.

نیروهای مرزبانی جمهوری اسلامی ایران در سردشت،به محض مشاهده این گروه تروریستی،با آنها درگیر شدند.

به گزارش آکام نیوز،در جریان درگیری مرزبانان با اشرار مسلح ضد انقلاب،متاسفانه دو تن از مرزبانان غیور به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

سرداد قاسم رضایی نیز با تایید این خبر اظهار داشت:شب گذشته مرزبانان هنگ مرزی سردشت بعد از صرف افطاری توسط دیده‌بان متوجه می‌شوند یک گروه مسلح از اشرار که حدود ۲۰ نفرند در حال ورود به خاک جمهوری اسلامی ایران هستند که بلافاصله مرزبانان به منطقه هدف اعزام و با اشرار درگیر می‌شوند.

این درگیری حدود ساعت 23 (سه شنبه شب) در هنگ مرزی سردشت گروهان بیوران برحک مرزبانی کانی سیو رخ داده است.

فرمانده مرزبانی ناجا گفت:با مقاومت نیروهای جان برکف مرزبانی و رشادت این نیروها،اشرار ضد انقلاب نتوانستند به اهداف از پیش تعیین شده خود دست پیدا کنند و توطئه‌های آنها خنثی و مهاجمان با تحمل خسارت از طریق خاک عراق متواری شدند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!