- سه شنبه 12 فروردين 1399

2020 31 March

اردوگاه گروهک تروریستی کومله مهتدی به رگبار بسته شد

آکام نیوز: برابر اخبار واصله از اردوگاه کومله مهتدی باخبر شدیم، چند شب قبل، ساعت 00:00 شب، از ارتفاع بالای اردوگاه گروهک کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران(شاخه عبدالله مهتدی)، تعداد زیادی گلوله به سمت اردوگاه زرگویزله شلیک شده است.

به گزارش آکام نیوز، بعد از این تیراندازی های مکرر، تمام پیشمرگان از ترس به بیرون از محوطه و خانه های خود هجوم بردند و تا ساعت 03:00 شب جرات بازگشت به داخل اردوگاه و خانه هایشان را نداشتند.

کمیته مرکزی کومله مهتدی، انگشت اتهام را به سوی عمر ایلخانی زاده(سرکرده کومله زحمتکشان کردستان) نشانه رفته اند و در عین حال به رسانه های داخلی خود اعلام کردند نباید هیچ خبری در ارتباط با این تیراندازی ها، به بیرون درز کند و این خبر نباید رسانه ای شود.

گفته می شود شدت این حمله به حدی بوده که صدای گریه و شیون زنان از اردوگاه شنیده می شد، بعضی از پیشمرگان خصوصا نگهبانان پست های اردوگاه، از ترس، بی هدف اقدام به تیراندازی های هوایی کردند.

به دستور کمیته مرکزی، آسایش سلیمانیه، تحقیقات خود را در ارتباط با این حمله مسلحانه آغاز کرده است.

اردوگاه فعلا در آماده باش بسر می برد و به دستور کمیته مرکزی کسی حق استفاده از مرخصی های روزانه و عزیمت به سلیمانیه را ندارد.

کومله زحمتکشان کردستان واکنشی در ارتباط با این حملات نشان نداده و سکوت کرده است.

جو اردوگاه ملتهب گزارش شده است و در حال حاضر رفت و آمد به داخل اردوگاه به شدت کنترل می شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!