ترس و وحشت کومله از حملات موشکی زهرآگین سپاه پاسداران

آکام نیوز/اختصاصی: یک منبع خبری در اردوگاه زرگویزله کومله از اعلام آماده باش گروهک تروریستی کومله در پی حملات موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه عین الاسد عراق خبر داد.

به گزارش آکام نیوز، بر پایه خبر رسیده، اردوگاه ها و مقرات گروهک کومله به سرعت تخلیه شده اند و اعضا، پیشمرگان و خانواده هایشان از ترس انتقام سخت سپاه از مزدوران آمریکا، به شهر سلیمانیه عراق فرار کرده اند.

گفته می شود تعدادی از اعضای رهبری و فرماندهان نظامی کومله نیز به ارتفاعات مشرف به اردوگاه ها متواری شده اند.

تعدادی دیگر نیز در داخل اردوگاه در پناهگاه ها مخفی شده اند و در اردوگاه کومله آماده باش نظامی درجه 1 (قرمز) اعلام شده است.

هر سه شاخه کومله( کومله مهتدی، کومله ایلخانی زاده و کومله علیزاده) در حال فرار از اردوگاه های خود هستند.

اوضاع در اردوگاه ها بشدت متشنج گزارش شده است.

عبدالله مهتدی سرکرده کومله نیز به محض اطلاع از حملات موشکی سپاه، به تمام نیروهای خود اعلام کرده اردوگاه را تا اطلاع ثانوی تخلیه کنند چرا که احتمال حملات موشکی به اردوگاه های کومله وجود دارد.

شایان ذکر است سپاه پاسداران هشدار داده بود تمام ایادی استکبار و مزدوران منطقه ای آمریکا در تیررس حملات انتقامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار دارند.

گزارش ها حاکی از آن است چند فروند جنگنده در آسمان کردستان عراق رویت شده است.

اخبار تکمیلی متعاقبا منتشر می شود...

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال تلگرامی آکام نیوز شوید.

افزودن دیدگاه جدید

 

آکام نیوز؛ با نگاهی نو به کردستان، چشم انداز جدیدی بر رویکردهای جامعه کردی ایران و گزاره های مؤثر در آن دارد. سعی ما بر این است در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، نه تمامی اخبار، بلکه رویدادهای مهم را بازتاب داده و به تحلیل آن بپردازیم.

با عضویت در خبرنامه از آخرین خبرها و رویدادها باخبر شوید!